Пуфик своїми руками: 8 стильних ідей, як зробити, покрокові фото та відео

Як зробити пуф своїми руками: 8 стильних ідей

М’які та затишні пуфи хороші в передпокої, біля туалетного столика в спальні або навколо пухнастого килима у вітальні. Вони знадобляться у дитячій, на кухні, у ванній кімнаті – буквально всюди. Але знайти ідеальний пуф завжди складно їх занадто багато, і все не те. То чому б не зробити його своїми руками? Розповідаємо як!

1. Пуф з дощок

Якщо ти впевнено працюєш із деревом та ДСП, можна зробити справжній меблевий шедевр. Тобі знадобиться 4 прямокутні листи ДСП 40х30 см, коло діаметром 30 см і 4 невеликі дерев’яні бруски 4-5 см. Це найдовговічніший варіант з усього, що можна зробити з підручних матеріалів.

З прямокутних листів ДСП збери короб на саморізи та зміцни металевими куточками. Знизу приклей або прикрути бруски, на які потім поставиш меблеві коліщатка. Зверху поклади коло, приклей та обтягни всю конструкцію поролоном. Залишиться тільки одягнути пуф у чохол та прикрасити його воланами або воланами.

Пуфік з дощок своїми руками - як зробити

2.Пуф з ДСП у вигляді куба

Ще один варіант пуфика із ДСП, лише цього разу для повністю квадратного куба. Тобі потрібні 5 листів ДСП розміром 40-40 см, які ти так само скрутиш у короб і закріпиш металевими куточками. Знизу прикрути ніжки з коротких товстих брусів.

Якщо зробити в коробі дно, а кришку викроїти трохи більше і посадити на петлі – вийде пуф із відкидним верхом. У ньому зручно зберігати якісь домашні дрібниці, спальне приладдя, побутову хімію або взуттєві щітки. У такому випадку сам короб і верхня кришка обтягуються поролоном та оббивкою окремо один від одного.

Пуфік з ДСП у вигляді куба своїми руками - як зробити
Пуфік з ДСП у вигляді куба своїми руками - як зробити

3. В’язаний пуф

Щоб зробити цей красивий пуф своїми руками, тобі знадобляться товсті об’ємні нитки і товсті спиці. Не обов’язково вив’язувати складні візерунки – досить простого хусткового. Для найпростішого варіанта вистачить довгої в’язаної смуги розмірами приблизно 0,5х1 м.

З’єднайте смугу по боковому шву голкою або гачком і стягніть верхню частину ниткою основи.Потім так само стягни знизу, залишивши трохи місця для набивання – цей отвір закриєш потім. Як наповнювач візьми шматки поролону, мочалочний наповнювач або синтепон.

В'язаний пуф своїми руками - як зробити
В'язаний пуф своїми руками - як зробити