Прикраси на вікна до Нового року – гарні ідеї, як зробити своїми руками

Прикраси на вікна до Нового року: красиві ідеї (50 фото)

З ялинкою та стінами розібралися, але що робити з вікнами? Адже до свята хочеться прикрасити весь світ довкола. У магазинах повно трафаретів, фарб та штучного снігу, але іноді цього мало. Хочеться чогось оригінальнішого? Поглянь на наші 10 ідей прикрас на вікна до Нового року своїми руками!

1. Ангелочки

Різдвяні янголочки виглядають дуже мило і зворушливо до Нового року. Досить простих символічних силуетів під трафарет – і ось прикраса готова.

Ангелячки - Прикраси на вікна до Нового року

2. Зимові візерунки

Відмінно виглядають тематичні сюжети – місто з будинками, люди, що святкують, ліс або тварини. Такі візерунки особливо добрі у святковому вечірньому освітленні.

Зимові візерунки - Прикраси на вікна до Нового року

3.Новорічні гірлянди зі сніжинок

Виріж різні паперові сніжинки всіх форм і розмірів, щоб вони гармонійно поєднувалися між собою. Збери їх на нитку або на шнурок і розвіш уздовж скла.

Новорічні гірлянди зі сніжинок - Прикраси на вікна до Нового року

4. Ялинові гілки

Дуже легко і просто – розвісити по вікну великі та красиві пухнасті гілки. Якщо вистачає місця, підійдуть об’ємні соснові, а якщо потрібно щось компактніше – зв’яжи кілька тонких ялинових між собою.

Ялинові гілки - Прикраси на вікна до Нового року

5. Віконні крейди та маркери

Є маса канцтоварів, якими можна безпечно малювати по склу, а потім легко їх змити. Маркери та крейда відмінно підходять, щоб робити сніжинки та інші тонкі деталі.

Віконна крейда та маркери - Прикраси на вікна до Нового року

6.Маленькі ялинки

Замість однієї великої ялинки розстав уздовж вікна кілька маленьких збірних або окремі гілки. Постав їх у гарні вазони або загорни в нарядні мішечки.

Маленькі ялинки - Прикраси на вікна до Нового року

7. Новорічна прикраса штори

На римську штору та ролети повісь цілі нитки з маленькими ялинковими іграшками. А звичайні штори виглядатимуть святково, якщо використовувати замість підхватів дощ, стрічки з шишками або дзвіночками.

Новорічна прикраса штори - Прикраси на вікна до Нового року