Подарунки до 8 березня своїми руками: оригінальні ідеї

Ура, весна, а значить наближається 8 березня. В цей день ми говоримо компліменти своїм мамам, бабусям, дружинам, колегам і дякуємо за все, що вони для нас зробили. І звичайно, супроводжується все це посмішками і чудовим настроєм.

Для самих близьких, зрозуміло, завжди хочеться зробити краще. Стосується це і подарунків і виробів. Що придумати, щоб любий чоловік був зворушений? Відповідь дуже проста: змайструєте сувенір своїми руками!

Не варто думати, що таким займаються тільки діти. Якщо ви вже дорослий і маєте особистими фінансами, то можете дозволити собі більш якісні матеріали. А значить, і подарунок вийде презентабельним.

Нижче я пропоную кілька варіантів того, чим можна порадувати близьких до 8 березня. Я зібрала варіанти презентів для дорослих і для дітей, тому стаття буде корисна будь-якій аудиторії. Сподіваюся, що вам вдасться знайти для себе відповідну ідею або придумати на основі розглянутих майстер-класів щось своє.

Подарунок з паперу своїми руками на 8 березня

Звичайно ж, самий простий і очевидний подарунок практично на будь-яке свято — це листівка. Здавалося б, це дрібниця. Але листівка листівці ворожнечу. Купіть гарний декор і витратьте час на виготовлення: ось побачите, одержувачу дуже підлестить приділений вами увагу.

Необхідні матеріали:

 • Папір для скрапбукінгу;
 • Щільний картон для основи;
 • Ножиці;
 • Клей “Момент Кристал”;
 • Двосторонній скотч;
 • Спінений скотч;
 • Картинки, надруковані на фотопапері;
 • Олівець;
 • Лінійка;
 • Килимок для різання;
 • Канцелярський ніж;
 • Дрібний декор по своєму смаку.

Послідовність:

Вирізаємо з картону каркас для листівки — прямокутник розміром 20х15 див.

Складаємо його навпіл. Добитися красивого згину можна за допомогою спеціальної дошки для біговки або звичайних ножиць.

Зі скрап-паперу робимо фон. Для цього вирізаємо прямокутник 9.5х14.5 см і приклеюємо його на лицьову сторону листівки. По краях залишається акуратна рамочка.

Зі скрап-паперу з іншим малюнком вирізаємо центральний елемент (теж прямокутник). Його розмір ви можете вибрати самостійно. На ньому розміщено напис і роздрукована картинка.

Напис наносимо, користуючись штампом, роздруковуємо або пишемо від руки, якщо перші два варіанти не підходять. Можна взяти для цього гелеву ручку або купити туш.

Приклеюємо центральний елемент до листівці і додаємо дрібний декор.

Автор покрокового опису використовує штучні квіти. У вас це можуть бути намистини, стрічки і т. д.

Завершуємо оформлення листівки клеящимися нап

Сувенір-листівка готова!

Виглядати така листівка може по-різному. У МК представлений лише можливий варіант оформлення.

В кінцевому результаті зовнішній вигляд виробу визначається тим, які матеріали для декорування вам вдасться знайти.

Перед тим, як ви підете в магазин, я рекомендую все-таки продумати композицію листівки. Так вам буде легше вибрати потрібне з великого асортименту і домогтися цілісності оформлення.

Але в цілому, як показує практика, безпосередньо при купівлі плани доводиться коригувати) Якщо тільки ви не продумали свою листівку з розрахунком на вже бачений раніше конкретний декор.

А ось ще цілих 4 ідеї того, який подарунок можна піднести жіночої статі в цей чудовий день. Краса і з підручних матеріалів. Супер, автору спасибі.