Подарунок бабусі на День народження своїми руками: 10 ідей, як зробити (фото)

Подарунок бабусі на День народження своїми руками

Чи є у світі завдання складніше, ніж вигадати, як порадувати улюблену бабусю? Адже здається, що вона бачила та вміє все на світі! Але подарунок дорогий саме своєю увагою, і наші бабусі знають це напевно. Не просто так вони десятиліттями зберігають вироби дітей та онуків, зроблені своїми руками. Тож не бійся експериментів! А для натхнення ми підготували велику добірку подарунків бабусі на День народження.

1. Плакат із фотографіями

Бабусі завжди дбайливо зберігають фотоальбоми, хоч вони вже давно і не в моді. Порадуй її плакатом із найкращими сімейними фото, портретами близьких людей або просто пам’ятними кадрами. Як основа підійде щільний картон, пробковий лист або магнітна дошка.

Плакат з фотографіями - Подарунок бабусі на День народження своїми руками
Плакат з фотографіями - Подарунок бабусі на День народження своїми руками

2. Цукерковий букет

Якщо твоя бабуся обожнює солодощі, навіть звичайну коробку цукерок можна презентувати набагато оригінальніше. Тобі знадобиться гофрований папір, пакувальні листи, клей та різноманітний декор.

Найпростіше зробити тюльпани з кількох гофрованих пелюсток та стебел із флористичного дроту. А в міру того, як у тебе почне виходити все краще, додай у букет квіти важче.

Цукерковий букет - Подарунок бабусі на День народження своїми руками

3. Килимок зі світлодіодною стрічкою

З таким подарунком на День народження бабуся точно бачитиме, куди йде вночі квартирою. А потрібен для цього лише моток товстої пряжі, гачок за розміром і світлодіодний шнур.

Технологія дуже проста: ти просто в’яжеш кільце за принципом серветки, але при цьому обв’язуєш шнур. Починай із восьми петель, і в’яжи стовпчики дуже легко. Якщо бачиш, що кільце починає стягуватися, додай пару накидів рівномірно по ряду.

Килимок зі світлодіодною стрічкою - Подарунок бабусі на День народження своїми руками