Обємна сніжинка з паперу – 8 красивих ідей, як зробити своїми руками (покрокові фото)

Об'ємна сніжинка з паперу: 8 красивих ідей своїми руками (покроково)

Паперові вироби – чудове дозвілля для дітей та дорослих, а особливо – напередодні Нового року. Ними можна прикрасити квартиру, ялинку, вікна чи новорічний стіл. Зі звичайними сніжинками все зрозуміло – береш ножиці, і вперед. Тож розповідаємо цікаві ідеї, як зробити об’ємну сніжинку з паперу!

1. Об’ємна сніжинка з променями-пір’ям

Така сніжинка виглядає дуже пухнастою, а робиться найпростіше. Склади великий квадратний лист у тугий трикутник за схемою (в ньому і ховаються всі промені), надріж його бахромою та розгорни.

Об'ємна сніжинка з променями-пір'ям з паперу

2. Об’ємна колюча сніжинка

Тобі знадобиться кілька круглих заготовок різного розміру. Розділи кожну на сектори, як на картинці, надріж до центру та закрути кожен сегмент на ручку, олівець чи пензель. З’єднай деталі на клей або проши їх.

Об'ємна колюча сніжинка з паперу

3. Об’ємна плетена сніжинка з паперу

Тобі знадобиться десять однакових смужок білого або кольорового паперу. Переплетіть їх посередині, як стіну кошика, і сформуй промені. Щоб сніжинка була ще більшою, збери її з двох однакових деталей.

Об'ємна плетена сніжинка з паперу

4. Об’ємна сніжинка-квітка

Одразу виріж з паперового квадрата промені тієї форми, якій тобі потрібні, і розділи їх на сегменти. Частина сегментів заверни до середини, а частина – залиш прямою. Тут також можна накласти і перехрестити відразу дві заготовки.

Об'ємна сніжинка-квітка з паперу

5. Закручена сніжинка з паперу

Особливість цієї сніжинки в тому, що кожен промінь треба загорнути окремо. Зроби прорізи у паперовому ромбі та заверни їх спіралями, як на фото. Готовий виріб збери із семи-восьми заготовок.

Закручена об'ємна сніжинка з паперу

6. Об’ємна сніжинка зі смуг паперу

Підготуй п’ять довгих смужок паперу, десять – коротший, і ще десять – найкоротших. Виклади їх петлями і збери колоском, щоб вийшло п’ять окремих променів. Склей їх посередині і закріпи гудзиком або паперовим колом.

Об'ємна сніжинка зі смуг паперу