Новорічна гірлянда своїми руками – 12 простих та красивих ідей (фото)

Новорічна гірлянда своїми руками: 12 простих та красивих ідей

Яке свято обходиться без гарних та яскравих тематичних гірлянд? Але немає сенсу щороку купувати їх, а потім шукати вільні коробки, ящики та шафи для зберігання. Саморобні прикраси ідеально підійдуть саме під твій настрій для святкового оформлення. Тому ми зібрали 12 легких ідей новорічних гірлянд своїми руками!

1. Різдвяні ланцюги

Найпростішу новорічну гірлянду у вигляді ланцюга можна зробити з тонких смужок кольорового паперу. Їх досить склеїти між собою, вдаючи кільце в кільце. Впорається навіть дитина!

Різдвяні ланцюги - Новорічна гірлянда своїми руками

2. Новорічна гірлянда з ялинок

Тканина чи папір наріж на смуги, трохи не дорізаючи до кінця аркуша. Кожен лист скрути посередині і збери в пучок-ялинку, додай святковий декор і скомпонуй гірлянду.

Новорічна гірлянда з ялинок своїми руками

3. Новорічні лампочки

Щоб зробити гірлянду у вигляді новорічних лампочок, наріж тонкі кольорові смужки та ширші одноколірні – для основи. Збери кожну кольорову смужку в петлю, надай форму лампочки та обгорни зверху.

Лампочки - Новорічна гірлянда своїми руками

4. Гірлянда, що світиться

Для ошатних ковпачків на гірлянду, що світиться, наріж широкі смуги паперу, склади гармошкою і надай їм форму, як на схемі. Закріпи конструкцію у вигляді кулі на клей з одного боку і встав лампочки.

Новорічна гірлянда, що світиться, своїми руками

5. Новорічна гірлянда із вузликів

Для такої простої, швидкої та красивої прикраси тобі знадобляться клаптики тканини або багато кольорових стрічок. Просто наріж їх і зав’яжи вузлом уздовж нитки основи або доповни гірлянду, що так світиться.

Новорічна гірлянда із вузликів своїми руками

6. Паперові намистини

Наріжте кольоровий папір на круги або овали одного розміру – краще, щоб було чотири кольори. Склей кожну намист із чотирьох таких деталей, а в середину відразу встав нитку.

Паперові намистини - Новорічна гірлянда своїми руками

7. Паперові кульки

Наріжте папір на тонкі смуги – по чотири штуки на одну кульку. Вони можуть бути однотонними чи кольоровими – як тобі завгодно. Склади смужки серединами один до одного у вигляді зірки та збери кульку.

Паперові кульки - Новорічна гірлянда своїми руками

8. Гранена гірлянда

Виріж кольорові заготовки за схемою і склади кожну з них в об’ємну піраміду. Протягни через вершини нитку та склей по дві половини разом за спеціальні виступи.

Новорічна гранена гірлянда своїми руками

9.Гірлянда з форм для маффінів

Різнокольорові формочки для цукерокта маффінів – вже майже готова новорічна гірлянда. Кожну склади в трикутник, з трьох трикутників збери ялинку і простягнить нитку.

Новорічна гірлянда з форм для маффінів своїми руками

10. Новорічна гірлянда на повітряній кулі

Якщо не знаєш, як ще прикрасити квартиру – скористайся повітряними кулями. До кожного прив’яжи довгу міцну нитку та прикрась її паперовими кольоровими лампочками, скріпленими клеєм або ізолентою.

Новорічна гірлянда на повітряній кулі своїми руками

11. Проста гірлянда із білого паперу

Зі звичайного білого паперу збери ялинки гармошкою і зроби кулі за схемою на картинці. Зроби отвори діроколом і простягни крізь них щільну фактурну нитку. Легка, але дуже гарна новорічна гірлянда готова!

Новорічна гірлянда з білого паперу своїми руками

12.Об’ємні новорічні сніжинки

Наріж кольоровий папір на тонкі смуги, візьми шість із них і переплети в ажурну сніжинку. Серію різнокольорових або білих сніжинок збери до гірлянди.

Об'ємні новорічні сніжинки - Новорічна гірлянда своїми руками