Новорічна гірлянда своїми руками – 12 простих та красивих ідей (фото)

Новорічна гірлянда своїми руками: 12 простих та красивих ідей

Яке свято обходиться без гарних та яскравих тематичних гірлянд? Але немає сенсу щороку купувати їх, а потім шукати вільні коробки, ящики та шафи для зберігання. Саморобні прикраси ідеально підійдуть саме під твій настрій для святкового оформлення. Тому ми зібрали 12 легких ідей новорічних гірлянд своїми руками!

1. Різдвяні ланцюги

Найпростішу новорічну гірлянду у вигляді ланцюга можна зробити з тонких смужок кольорового паперу. Їх досить склеїти між собою, вдаючи кільце в кільце. Впорається навіть дитина!

Різдвяні ланцюги - Новорічна гірлянда своїми руками

2. Новорічна гірлянда з ялинок

Тканина чи папір наріж на смуги, трохи не дорізаючи до кінця аркуша. Кожен лист скрути посередині і збери в пучок-ялинку, додай святковий декор і скомпонуй гірлянду.

Новорічна гірлянда з ялинок своїми руками

3. Новорічні лампочки

Щоб зробити гірлянду у вигляді новорічних лампочок, наріж тонкі кольорові смужки та ширші одноколірні – для основи. Збери кожну кольорову смужку в петлю, надай форму лампочки та обгорни зверху.

Лампочки - Новорічна гірлянда своїми руками

4. Гірлянда, що світиться

Для ошатних ковпачків на гірлянду, що світиться, наріж широкі смуги паперу, склади гармошкою і надай їм форму, як на схемі. Закріпи конструкцію у вигляді кулі на клей з одного боку і встав лампочки.

Новорічна гірлянда, що світиться, своїми руками

5. Новорічна гірлянда із вузликів

Для такої простої, швидкої та красивої прикраси тобі знадобляться клаптики тканини або багато кольорових стрічок. Просто наріж їх і зав’яжи вузлом уздовж нитки основи або доповни гірлянду, що так світиться.

Новорічна гірлянда із вузликів своїми руками

6. Паперові намистини

Наріжте кольоровий папір на круги або овали одного розміру – краще, щоб було чотири кольори. Склей кожну намист із чотирьох таких деталей, а в середину відразу встав нитку.

Паперові намистини - Новорічна гірлянда своїми руками