Найактуальніший манікюр на сьогоднішній день (50 фото) – ідеї та новинки

Найактуальніший манікюр на сьогоднішній день: ідеї та новинки (50 фото)

Модні тренди змінюються від сезону до сезону. З’являються нові матеріали та техніки, а найуспішніші ідеї захоплюють Інстаграм буквально за тижні. І ось як виглядає найактуальніший манікюр на сьогоднішній день!

1. Манікюр «котяче око»

Нові «кішки» вражають багатогранністю переливів. Тепер це не просто гра одного кольору, а переходи із зеленого до фіолетового, з малинового до золотого, із синього до срібного. Варіантів маса! Є навіть світлі пастельні кішки в дусі рожевого золота.

Манікюр «котяче око»
Манікюр «котяче око»

2. Перепелиний манікюр

Найактуальніший перепелиний манікюр на сьогоднішній день – це пастельні відтінки з дрібними точками та матовим топом. Дуже гарні лаки всіх відтінків сірого та бежевого, у тому числі – у тандемі.

Перепелиний манікюр
Перепелиний манікюр

3. Сірий манікюр

Свіже та стильно виглядають складні відтінки сірого, на зразок сталевого та графітового. А можливо – теплі, ті, що йдуть у біж, або навпаки – холодні, у сині.

Сірий манікюр

4. Манікюр із акварельними краплями

Акварельні краплі – це такий рідкий пігмент у баночках. Їх буквально досить кілька разів розлити на білому або бежевому тлі – і витончений дизайн вже готовий. Виглядає, наче пензлем по полотну!

Манікюр з акварельними краплями
Манікюр з акварельними краплями

5. Коров’ячий манікюр

Ще недавно важко було уявити, як взагалі має виглядати манікюр із коров’ячим принтом. Але рік Бика привніс свої цікаві корективи. Адже, по суті, це просто креативна варіація класичного чорно-білого розмаїття!

Коровий манікюр

6. Молочний манікюр

Молочний вже давно потіснив бежевий на п’єдесталі нейтральної повсякденної класики. Він виглядає набагато легше і витонченіше за глухий білий, служить відмінним фоном для дизайнів і гарне соло або в мінімалістичному манікюрі.

Молочний манікюр
Молочний манікюр

7. Мармуровий манікюр

На сьогоднішній день мармурові текстури знову повертаються до трендів. Особливо – у білому виконанні з бежевими чи сірими розлученнями. Мармурові дизайни найчастіше використовують для акцентних нігтів, а не повністю.

Мармуровий манікюр
Мармуровий манікюр

8. Градієнтний манікюр

Аерограф творить справжні дива і зараз актуальні градієнти всіх видів і мастей. Від класичного омбре до діагональних, горизонтальних і навіть складніших фігурних малюнків.Стильні переходи між яскравими кольорами теж у моді!

Градієнтний манікюр
Градієнтний манікюр

9. Водний манікюр

Це ще одна варіація оригінальних розлучень. Такий дизайн завжди унікальний і незвичайний, так що його можна довго і на своє задоволення розглядати. Наразі популярні контрасти: класичні чорно-білі розлучення або яскраві кольорові.

Водний манікюр

10. Напівпрозорий манікюр

Напівпрозоре покриття створює ефект його відсутності. Але при цьому руки виглядають дуже акуратно і охайно, а нігті міцніші. Напівпрозору бежеву та молочну базу поєднують із втираннями та шиммером.

Напівпрозорий манікюр
Напівпрозорий манікюр

11. Манікюр зі стразами

На якийсь час стрази та каміння зникли з трендів, і ось сьогодні вони знову з нами. Головне – не одягати все найкраще одразу, бо таки мінімалізм бере своє.А ось кілька акцентних об’ємних прикрас будуть дуже доречними.

Манікюр зі стразами
Манікюр зі стразами

12. Французький манікюр

Актуальний френч – це гра з формою, кольором і тими самими акцентними нігтями. Зараз модно поєднувати френч із мереживним або місячним манікюром, блискітками, стразами та геометрією.

Французький манікюр
Французький манікюр

13. Манікюр із негативним простором

Негативний простір – це прийом, коли частина нігтя залишається недоторканою лише з базою або прозорим топом. Зовнішній результат досить сильно відрізняється від звичайного поєднання з бежевим. Виглядає дуже свіжо та цікаво!

Манікюр з негативним простором

14.Манікюр металік

Для металиків використовуються спеціальні втирання, що набиваються на білу або чорну базу. Наразі актуальні не лише срібні металики під дзеркало, а й кольорові – рожеві, жовті, сині, бронзові.

Манікюр металік
Манікюр металік

15. Манікюр колор-блок

Техніка “колор блок” буквально означає “кольорові блоки”. Цей прийом використовується скрізь у мистецтві та моді, так що в цілому він не надто новий. І, тим не менш, на сьогоднішній день картини Мондріана у манікюрі знову актуальні!

Манікюр колор-блок

16. Актуальний манікюр на довгі нігті

Тут насамперед варто звернути увагу на форму. У тренді залишається мигдаль та трохи загострений овал. Найсучасніший вибір – це просте однотонне покриття і кілька нігтів з яскравим контрастним дизайном. Наприклад, із геометрією.

Актуальний манікюр на довгі нігті
Актуальний манікюр на довгі нігті

17. Манікюр із ланцюгами

Тонкі ланцюжки – ще один варіант незвичайного об’ємного дизайну. Один або кілька таких елементів на нейтральному фоні миттєво привертають увагу.

Манікюр з ланцюгами

18. Манікюр із фольгою

Найближчим часом рекомендуємо використовувати фольгу з матовим топом. А ще – як елемент абстрактних дизайнів із мазками, точками, лініями та смужками. На світлому фоні гарні класичні срібні та золоті відтінки, а на чорному – кольорова фольга.

Манікюр із фольгою
Манікюр із фольгою

19. Багатошаровий стемпінг

Сутність у тому, що багато різних зображень просто хаотично нашаровуються один на одного. Це той самий абстрактний дизайн, лише цього разу без малюнків вручну. Виходить дуже яскраво та креативно!

Багатошаровий стемпінг
Багатошаровий стемпінг

20. Розтяжка каміфубуками

Мода на розтяжки та градієнти не оминула й каміфубуки. Великі конфетті, серця, зірочки та інші фігури викладають поштучно, поступово змінюючи густину від краю до краю. За допомогою каміфубіків можна навіть викласти імпровізований френч на бежевому фоні.

Розтяжка каміфубуками
Розтяжка каміфубуками

21. Актуальний манікюр на короткі нігті

На коротких нігтях зараз масово панують мінімалістичні дизайни. Декілька дрібних малюнків, наклейок, написів, пара-трійка смужок або випадкові точки – все це у твоєму розпорядженні!

Актуальний манікюр на короткі нігті
Актуальний манікюр на короткі нігті

22. Манікюр із написами

Кумедні і навіть кітчеві написи, стилізація під комікси або витончені хитромудрі шрифти – вибирай, що хочеш.Написи можна нашаровувати в абстрактних дизайнах або використати замість акценту в мінімалістичних.

Манікюр з написами

23. Манікюр «різні руки»

Тут працює принцип контрасту та деталей, що об’єднують. Наприклад, на одній руці – кольорові нігті, а на іншій – бежеві, але з візерунком того ж кольору. Дуже стильно виглядає нюд та молочний з темними вишневими, синіми та зеленими відтінками.

Манікюр «різні руки»
Манікюр «різні руки»

24. Розтяжка блискітками

Розтяжка блискітками на бежевому або пастельному фоні – ідеальний варіант, коли хочеться сяяти, але при цьому не перегнути ціпок. Гарно виглядають складні відтінки гліттера, на кшталт попелястої троянди або сталевого сіро-блакитного.

Розтяжка блискітками

25. Діагональний манікюр

Тут все просто – кілька кольорів стуляються по діагоналі. А стик можна красиво оформити малюнком, наклейкою чи фольгою.Цікаво, що такий прийом дозволяє візуально подовжити нігтьову пластину і робить форму зорово витонченішою.

Діагональний манікюр