Найактуальніший манікюр на сьогоднішній день (50 фото) – ідеї та новинки

Найактуальніший манікюр на сьогоднішній день: ідеї та новинки (50 фото)

Модні тренди змінюються від сезону до сезону. З’являються нові матеріали та техніки, а найуспішніші ідеї захоплюють Інстаграм буквально за тижні. І ось як виглядає найактуальніший манікюр на сьогоднішній день!

1. Манікюр «котяче око»

Нові «кішки» вражають багатогранністю переливів. Тепер це не просто гра одного кольору, а переходи із зеленого до фіолетового, з малинового до золотого, із синього до срібного. Варіантів маса! Є навіть світлі пастельні кішки в дусі рожевого золота.

Манікюр «котяче око»
Манікюр «котяче око»

2. Перепелиний манікюр

Найактуальніший перепелиний манікюр на сьогоднішній день – це пастельні відтінки з дрібними точками та матовим топом. Дуже гарні лаки всіх відтінків сірого та бежевого, у тому числі – у тандемі.

Перепелиний манікюр
Перепелиний манікюр

3. Сірий манікюр

Свіже та стильно виглядають складні відтінки сірого, на зразок сталевого та графітового. А можливо – теплі, ті, що йдуть у біж, або навпаки – холодні, у сині.

Сірий манікюр

4. Манікюр із акварельними краплями

Акварельні краплі – це такий рідкий пігмент у баночках. Їх буквально досить кілька разів розлити на білому або бежевому тлі – і витончений дизайн вже готовий. Виглядає, наче пензлем по полотну!

Манікюр з акварельними краплями
Манікюр з акварельними краплями

5. Коров’ячий манікюр

Ще недавно важко було уявити, як взагалі має виглядати манікюр із коров’ячим принтом. Але рік Бика привніс свої цікаві корективи. Адже, по суті, це просто креативна варіація класичного чорно-білого розмаїття!

Коровий манікюр

6. Молочний манікюр

Молочний вже давно потіснив бежевий на п’єдесталі нейтральної повсякденної класики. Він виглядає набагато легше і витонченіше за глухий білий, служить відмінним фоном для дизайнів і гарне соло або в мінімалістичному манікюрі.

Молочний манікюр
Молочний манікюр