Модні вечірні сукні – тренди та новинки (50 фото)

Модні вечірні сукні: тренди та новинки (50 фото)

Навіть шалена популярність розслабленого домашнього чи спортивного стилю не здатна остаточно витіснити вечірні сукні. Без них не обійтися, коли на носі важливий захід, свято, похід до театру чи просто романтичне побачення. Розповідаємо, на які моделі варто звернути увагу року!

1. Сукні з відкритими плечима

Плаття з довгими, але спущеними рукавами має такий витончений вигляд, що з ним складно тягатися. Також залишається популярним широкий V-подібний виріз у поєднанні з воланами або рукавами-ліхтариками. Зрештою, зверніть увагу на закриті моделі з розрізами на плечах.

Плаття з відкритими плечима
Плаття з відкритими плечима

2. Вишивка та бісер

У році вишивка все частіше витісняє принти, особливо якщо йдеться про ошатні вечірні образи. Вишиті сукні виглядають дорого та ефектно.Причому зараз можна дозволити собі найбільшу, пишну та яскраву вишивку – це цілком вписується у актуальні тренди. Особливо якщо це вишивка на напівпрозорій тканині!

Вишивка та бісер
Вишивка та бісер

3. Вечірні сукні із прозорими вставками

Органза, сітка та інші прозорі матеріали завоювали кохання жінок у всьому світі. Є навіть повністю прозорі сукні, розшиті бісером чи стразами. Що вже говорити про окремі прозорі блоки, які вигідно підкреслюють фігуру і роблять фасон набагато оригінальнішим.

Вечірні сукні з прозорими вставками

4. Сукні-бандо

Бандо повністю відкриває плечі та ключиці, і зміщує на них акцент. Образ виходить дуже ефектним, але водночас універсальним. Його дуже легко змінити жакетом, болеро, взуттям, сумочкою чи аксесуарами. Але навіть краще дотримуватися золотого принципу та відкривати щось одне. Тож не варто вибирати міні для вечірніх образів!

Плаття-бандо