Мишка своїми руками – 6 ідей як пошити, викройки та покрокові майстер-класи (фото)

Подушка Мишка своїми руками: 6 легких ідей

Наближається Новий рік, а з ним – бажання порадувати себе та близьких чарівними дрібницями. Але ж так хочеться зробити щось не лише гарне, а й корисне у побуті. Ми маємо варіант! Затишна подушка Мишка нікого не залишить байдужим протягом свят та всього наступного року! Розповідаємо, як її пошити своїми руками!

1. Квадратна подушка Мишка з хвостиком

Тобі знадобиться сіре та біле штучне хутро, наповнювач (синтепон або будь-який інший), блискавка та декоративні очі з носиком. Останні можна купити у будь-якому магазині для рукоділля.

Розкрої основну деталь, хвіст і два вуха, не забуваючи залишати невеликі припуски на шви. Зшивай хутро строго лицьовою стороною всередину і слідкуй за напрямком ворсинок – вони повинні йти вниз. Зустріч вушка в мордочку і з’єднай решту деталей, як на картинці.

У тебе залишиться одна незшита сторона квадрата, до якої ти приш’єш блискавку і зстрочиш хвостик. В принципі, можна обійтися без застібки, зістрочив подушку повністю. Але врахуй, що тоді делікатне штучне хутро буде складніше чистити з часом.

Квадратна подушка Мишка з хвостиком своїми руками
Квадратна подушка Мишка з хвостиком своїми руками

2. Подушка Мишка з травами

З натуральної бавовни, щільного льону чи мішковини можна зробити справжню цілющу подушку. Як і в попередньому випадку, виріж деталі по викройці і зши їх між собою. Для прикраси використовуй штучні очі, нитки-усики, банти, рюші, стрічки та намистини.

Маленьких мишок з натуральної тканини можна наповнити такими ж натуральними травами – і отримаєш ароматну подушку. Для цього підійде верес, лаванда, осока, будяко, іван-чай, деревій, звіробій, чебрець та інші трави на твій розсуд. Але не рекомендуємо користуватися такою подушкою щодня і зберігати її більше року.

Подушка Мишка з травами своїми руками
Подушка Мишка з травами своїми руками
Подушка Мишка з травами своїми руками