Манікюр в темних тонах. Стильні варіанти темного манікюру на короткі, середні, довгі нігті

Останнім часом особливою популярністю користується манікюр в темних тонах. Щоб він виглядав особливо красиво, але не помітно і природно, а також добре поєднувався з костюмом і зачіскою, необхідно мати відчуття стилю, а також знати основні правила виконання такого манікюру.

Манікюр в темних тонах на нігтях різної довжини

Важливо пам’ятати: то, як буде виглядати манікюр, у якому переважають темні тони, що залежить не тільки від обраної колірної гами, але і від довжини нігтів.

Особливості виконання на довгих нігтях

На довгих нігтях чудово виглядає темний манікюр з ліпленням, інша назва цього виду нігтьового дизайну – скульптурний. Ця різновид манікюру особливо популярна у тих, хто любить блиск і розкіш. Ліпний декор підкреслює красиву форму довгих нігтів, виглядає сучасно і оригінально.

Також непогано виглядати будуть візерунок з орнаментом «горошок». Горошини можуть бути різного розміру. Світлі на темному фоні або навпаки.

Ефектно виглядати на довгих нігтях будуть геометричні принти різноманітної форми. Головне, щоб дизайн підкреслював природну красу довгих нігтів.

Особливості виконання на коротких нігтях

На думку експертів, на коротких нігтях краще цього виглядає матовий манікюр темних відтінків. Також припустимо поєднання матовою і глянсовою поверхонь. Відмінний варіант – французький манікюр, розділений на дві зони: матову і глянсову.

Сучасний манікюр в темних тонах, навіть на коротких нігтях виглядає стильно і привабливо

Також фахівці стверджують, що в темних тонах ефектно виглядає оксамитовий манікюр. Він вигідно відтіняє форму коротких нігтів.

На кожному нігті необхідно створити градацію відтінків від самого світлого до самого темного, при цьому ефект оксамитової поверхні необов’язково створювати на всіх нігтях, достатньо одного – двох.