Манікюр на овальні нігті (50 фото) – модні та красиві ідеї

Манікюр на овальні нігті: модні ідеї (50 фото)

Овал – дуже зручна, витончена та гарна форма нігтів. Вона практична у побуті і завжди акуратно виглядає. І ми точно знаємо, як ще краще та ефектніше її підкреслити. Лові добірку модних ідей манікюру на овальні нігті!

1. Нюдовий манікюр

У році актуальні напівпрозорі відтінки бежевого та молочного. В основному це холодніші кольори, без вираженого рожевого підтону. Вони максимально наближені до природного кольоротипу.

Нюдовий манікюр
Нюдовий манікюр

2. Кольоровий манікюр на овальні нігті

Головний яскравий колір – це жовтий у його найнасиченіших сонячних відтінках. Вічно актуальним залишається червоний. А якщо хочеться різноманітності – зверни увагу на яскраві трав’янисті та салатові кольори.

Кольоровий манікюр на овальні нігті
Кольоровий манікюр на овальні нігті

3. Сірий манікюр

Сірий колір приречений бути в трендах, адже цього разу рекомендації Pantone збіглися з модою на мінімалізм та лаконічність. На овальних нігтях добре виглядають темні та сталеві відтінки. Особливо – у поєднанні зі срібними блискітками чи фольгою.

Сірий манікюр

4. Темний манікюр

У складні темні відтінки поступово відступають на користь класичного чорного та графітового. Але для овальної форми дуже добре підходить сливовий, фіолетовий та бордовий.

Темний манікюр
Темний манікюр

5. Градієнт та омбре у манікюрі

Омбре на овальній формі виглядає дуже ніжно та витончено, але бажано, щоб перехід був максимально плавним. Шанувальникам класики варто звернути увагу на френч, виконаний градієнтом. Причому може бути навіть кольоровим – з бежевого в синій, жовтий, помаранчевий.

Градієнт та омбре в манікюрі

6. Стемпінг та наклейки

Ефектно виглядають абстрактні нашарування дрібних малюнків та візерунків на нюдову підкладку. Це головний тренд року у всьому, що стосується стемпінгу та наклейок. А у мінімалістичних дизайнах вони використовуються для акцентів.

Стемпінг та наклейки
Стемпінг та наклейки