Макіяж для рудих з сірими очима: покрокові інструкції з фото і відео

Макіяж для рудих з сірими очима має багато нюансів. Рудоволосі дівчата самі по собі володіють яскравою зовнішністю, тому занадто яскравий макіяж може зіпсувати зовнішній вигляд. Вибираючи макіяж, керуйтеся правилом «нічого зайвого». Занадто яскравий макіяж у рудоволосих дівчат виглядає важким, кілька вульгарним. Гарний макіяж передбачає правильно окреслені риси обличчя і приховані недоліки.

Рудоволосим дівчатам з сірими очима краще всього вибрати сірувато-зелені тони в макіяжі. Так можна відтінити волосся і підкреслити очі. За допомогою тіней таких квітів можна зробити денний макіяж, так і вечірній. Для яскравого образу краще підійдуть темні тіні холодних відтінків.

Светлоглазым дівчат з рудим волоссям необхідно ретельно прибирати недоліки і недосконалості шкіри. Рудоволосим дівчатам зі світлою шкірою особливу увагу слід приділити почервоніння, так як вони вигідно виділяються на загальному тлі.

Для макіяжу рудим дівчатам з сірими очима можна використовувати безліч різних варіантів: це можуть бути і світлі тіні з яскравим акцентом на губах або екстравагантні смокі айс. Підбираючи макіяж до образу, враховуйте колір очей, тон шкіри і волосся, а також колір вбрання.

Перш ніж приступити до вибору та створення макіяжу, запам’ятайте кілька важливих табу:

  • Відмовтеся від чорної туші. Органічно виглядатиме туш коричневого чи темно-синього кольору. Синій добре буде виглядати з зеленими тінями, а коричневий – з кавового кольору гамою. Таким чином, ваші очі будуть гармонійні з кольором волосся та іншим макіяжем.
  • Прислухайтеся до поради візажистів і не використовуйте фіолетові або чорні тіні. Така гама не лише затьмарює макіяж, але і заглушає красу всього образу.
  • Уникайте в макіяжі помаранчевих відтінків. Цей колір буде невдало зливатися з волоссям.
  • Помада яскраво-фіолетового кольору буде виглядати бесвкусно.