Макіяж для рудих з сірими очима: покрокові інструкції з фото і відео

Макіяж для рудих з сірими очима має багато нюансів. Рудоволосі дівчата самі по собі володіють яскравою зовнішністю, тому занадто яскравий макіяж може зіпсувати зовнішній вигляд. Вибираючи макіяж, керуйтеся правилом «нічого зайвого». Занадто яскравий макіяж у рудоволосих дівчат виглядає важким, кілька вульгарним. Гарний макіяж передбачає правильно окреслені риси обличчя і приховані недоліки.

Рудоволосим дівчатам з сірими очима краще всього вибрати сірувато-зелені тони в макіяжі. Так можна відтінити волосся і підкреслити очі. За допомогою тіней таких квітів можна зробити денний макіяж, так і вечірній. Для яскравого образу краще підійдуть темні тіні холодних відтінків.

Светлоглазым дівчат з рудим волоссям необхідно ретельно прибирати недоліки і недосконалості шкіри. Рудоволосим дівчатам зі світлою шкірою особливу увагу слід приділити почервоніння, так як вони вигідно виділяються на загальному тлі.

Для макіяжу рудим дівчатам з сірими очима можна використовувати безліч різних варіантів: це можуть бути і світлі тіні з яскравим акцентом на губах або екстравагантні смокі айс. Підбираючи макіяж до образу, враховуйте колір очей, тон шкіри і волосся, а також колір вбрання.

Перш ніж приступити до вибору та створення макіяжу, запам’ятайте кілька важливих табу:

  • Відмовтеся від чорної туші. Органічно виглядатиме туш коричневого чи темно-синього кольору. Синій добре буде виглядати з зеленими тінями, а коричневий – з кавового кольору гамою. Таким чином, ваші очі будуть гармонійні з кольором волосся та іншим макіяжем.
  • Прислухайтеся до поради візажистів і не використовуйте фіолетові або чорні тіні. Така гама не лише затьмарює макіяж, але і заглушає красу всього образу.
  • Уникайте в макіяжі помаранчевих відтінків. Цей колір буде невдало зливатися з волоссям.
  • Помада яскраво-фіолетового кольору буде виглядати бесвкусно.

 

Вибір макіяжу

Дуже важливий крок – вибір відтінків для майбутнього макіяжу. Вибираючи колірну гаму, потрібно керуватися не тільки часом доби і типом макіяжу (денним, вечірнім або нюдовым), але й кольором очей. Руде волосся підкреслюють колір шкіри, а правильно зроблений макіяж підкреслить очі і зробить їх виразними.

Для рудоволосих дівчат з сіро-блакитними очима наявність в макіяжі чорних кольорів протипоказано. Колір очей ніжний, природний, а макіяж в чорному кольорі «задавить» їх. Щоб підкреслити очі, використовуйте підводку і туш коричневих відтінків.

Тіні слід вибрати нейтральні. Сірі будуть гарні для вечірнього виходу, а білі з невеликим сяйвом підійдуть для денного макіяжу. Можна поекспериментувати з вибором тіней і вибрати коричневі, а от зелені краще взагалі не брати.

Помаду можна взяти рожевого або червоного кольору. Відмінним варіантом буде помада рожево-оранжевого кольору.

Дівчатам з сіро-зеленими очима підійдуть витончені стрілки. Від тіней можна відмовитися вдень, а ввечері відмінним варіантом будуть тіні соковитих відтінків. А ось блакитні або рожеві тіні зроблять обличчя болючим і тьмяним. Вдень розумно буде зробити акцент на губах. Можна використовувати помаду темних відтінків або, навпаки, яскравих.

Але у виборі помади можна керуватися загальними рекомендаціями. Колір помади повинен гармоніювати із загальним виглядом макіяжу. При акценті на очах губи слід покрити помадою світлих, приглушених відтінків. Колір помади повинен гармоніювати з кольором волосся.

Для акценту на губах можна використовувати помаду теплих кольорів, які будуть контрастувати з «золотими» волоссям. Використовують теплі кольори: фуксія, теракотовий, персиковий, рожевий.

Фото макіяж для рудоволосих дівчат із сірими очима:

Вам потрібен простий і повсякденний варіант? Повсякденний макіяж покроково:

  • Насамперед, слід вирівняти тон особи за допомогою тонального крему, якщо є недоліки, замажте їх спеціальним коректором.
  • Нанесіть на повіки базу під тіні, якщо ви хочете, щоб макіяж був стійким. На рухому повіку нанесіть тіні світло-зеленого або бежевого тону.
  • Якщо хочете обійтися без тіней, намалюйте невеликі стрілки вздовж лінії росту вій на верхньому столітті.
  • Нафарбуйте вії тушшю, якщо ви нафарбували повіки світло-зеленими тінями, а якщо завдали бежеві тіні або намалювали стрілки, то скористайтеся коричневою тушшю.
  • Нафарбуйте губи матовою помадою приглушеного кольору, щоб зробити образ яскравіше. Або покрийте губи звичайним блиском, якщо хочете додати їм спокусливості.
  • Покрийте обличчя пудрою і закріпіть макіяж спеціальним спреєм.

Повсякденний макіяж готовий.

Вибір макіяжу для рудоволосих дівчат із сірими очима величезний. Все залежить виключно від настрою і часу доби. Дотримуйтесь невеликим правилами, і ви завжди будете виглядати чарівно!

Відео по темі статті