Віск для брів: як наносити – до або після тіней, навіщо він потрібен, як ним користуватися

В макіяжі особливе місце відводиться формі і виразності брів. Тому всі дівчата намагаються довести їх до досконалості. Колір і контрастність можна скорегувати олівцем, тінями і пудрою. Але проблема укладання волосся, зростання їх в потрібну сторону вирішується за допомогою воску для брів.

Віск для брів – це декоративна косметика, вирішує наступні проблеми:

1. Розпрямлення і вирівнювання волосків, що ростуть не по лінії, пом’якшення жорстких і твердих волосків.

2. Фіксація форми і кольору. В будь-яких погодних умовах ваші старання будуть збережені.

3. Розгладження і харчування слабких волосків, якщо кремоподібні речовини не приносять належного результату.

Дівчина може використовувати віск і в домашніх умовах, дотримуючись певну техніку нанесення.

1 етап – необхідно гребінцем м’яко провести за бровам уздовж їх зростання, так продукт рівномірно ляже на брови.

2 етап – пензликом наносяться шари по заданому напрямі. Важливо, що шари один на одного лягають рівномірно і без грудочок, але зняти шар доставляє велику проблему. Поглибити колір можна, додавши шар воску на брови.

3 етап – з допомогою ватної палички приберіть асиметрію і похибки, поки віск не висох.

4 етап – спеціальної гребінцем для брів злегка проведіть по результату, це прибере надлишки і додасть органічний вигляд. Після цієї процедури брови придбають природний вигляд.

Віск можна наносити до або після тіней. Візажисти вважають за краще оформляти брови після нанесення базового відтінку тіней.

При виборі в магазині воску необхідно розуміти мету його покупки. Якщо ви хочете надійно зафіксувати форму, то ідеальним варіантом для вас стане безбарвний прозорий віск. Або ви хочете підсилити природний колір без використання пігментних інструментів.

При виборі відтінку, слід пам’ятати про наступні орієнтири:

1. Колір воску повинен бути на 2-3 тони світліше кольору волосся. Завдяки цьому раді ваші брови будуть виглядати максимально природно.

2. Косметологи визначили ряд гарних відтінків, він залежить від кольору до кольору вій.

Багато запитують, а навіщо використовувати віск? Крім декорує ефекту він допомагає зволожити і сповільнити зростання волосків, крім того, при постійному використанні волоски ростуть в заданому напрямку і рідко зустрічаються стоять прямо волоски. Пропонуємо подивитися відео, в якому ще раз показано, як наносити і розподіляти віск, і робити макіяж своїми руками.