Лобулярія (50 фото) – види, догляд та посадка у відкритому ґрунті

Лобулярія (50 фото): види, догляд та посадка у відкритому грунті

Чим ближче кінець літа – тим менший вибір красивих декоративних квітів для прикраси ділянки. І тоді на перший план виходить скромна, але дуже ефектна лобулярія. До осені вона стає справжньою зіркою у будь-якому саду!

Загальна інформація

Лобулярія відноситься до великого однойменного сімейства, але є його унікальним представником. Формально це літня квітка, але її часто зараховують до осінніх за пізнє цвітіння. Тим більше, що його можна продовжити до самої зими.

Лобулярія може похвалитися бездоганною правильною формою та яскравим ароматом маленьких квіток. Вони зібрані в невеликі кисті та виглядають дуже яскраво в саду. Щороку селекціонери працюють над новими декоративними формами та забарвленнями.

Загальна інформація

Види лобулярії

Лобулярія – не найширший і найрізноманітніший рід. А в декоративному садівництві взагалі використовують лише один вид і його садові форми. Це морська або приморська лобулярія, яка формує щільний кулястий кущ заввишки близько 30 см.

Листя та пагони мають легке сріблясте опушення.Наприкінці травня лобулярія випускає ароматні хуртові суцвіття з маленькими білими квітками, які потім перетворюються на такі ж дрібні стручки. Найпопулярніші сорти – Королівський килим, Східна ніч, Бентам, Варієгата, Тайні Тім та Салмон.

Види лобулярії

Догляд за лобулярією

Лобулярія хороша тим, що росте практично за будь-яких умов. Принципово важливим для неї є лише яскраве сонячне світло, а ось решта вже незначних деталей.

Температура та освітлення

Лобулярія зовсім не боїться незначних морозів, тому її можна сміливо висаджувати в ґрунт. Вона потребує яскравого сонячного освітлення і дуже мізерно цвіте в тіні.

Температура та освітлення