Легкі зачіски самої собі за 5 хвилин на кожен день.

Легкі зачіски самої собі за 5 хвилин: покрокові фото

За гарною зачіскою не обов’язково стоять годинник, проведений у салоні. Її цілком можна зробити самій собі – досить трохи призвичаїтися і підключити фантазію. Щоб тобі було простіше справлятися, ми підготували добірку легких варіантів, на які потрібно лише 5 хвилин!

Зачіски на середнє волосся

Середня довжина відмінно підходить для легких зачісок, адже вже можна експериментувати, але волосся ще не настільки довге, щоб заважати. Спробуй – і в тебе все обов’язково вийде!

Простий пучок

Збери гумкою низький вільний хвостик, загорни його вгору пару разів і зафіксуй невидимками. Така зачіска добре виглядає на прямому і хвилястому волоссі.

Простий пучок - Легкі зачіски на середнє волосся самої собі за 5 хвилин

Стильний хвіст

Звичайний хвіст не надто успішно підбирає короткі пасма, та й давно набрид. Збери кілька маленьких хвостів на різному рівні, вивертай кожен і одягай у той, що нижче.

Стильний хвіст - Легкі зачіски на середнє волосся самої собі за 5 хвилин

Спіралі

Щоб акуратно і красиво прибрати волосся знизу, розділи його на 3-6 пасмів тонше. Зачеши назад і кожну оберни маленькою тугою спіраллю.

Спіралі - Легкі зачіски на середнє волосся самої собі за 5 хвилин

Ошатний пучок

Якщо тобі потрібен пучок для святкового вбрання, розділи волосся на три пасма. Середню згорни спіраллю на непомітну гумку, а бічні розділи ще на кілька і по черзі обертай довкола.

Ошатний пучок - Легкі зачіски на середнє волосся самої собі за 5 хвилин

Високі коси

Найкраще прибрати короткі пасма у чубчика і на скронях вийде за допомогою високих кіс, які плетуться майже від чола. Роби їх навмисне недбалими, а вільні кінчики знизу загорни в маленькі пучки.

Високі коси - Легкі зачіски на середнє волосся самої собі за 5 хвилин

Зачіски на довге волосся

Довге волосся саме по собі – прикраса будь-якого образу. Але іноді навіть така розкіш заважає, та й хочеться різноманітності. Ділимося секретами, що можна зробити на голові собі!

Елегантний хвіст

Навіть звичайний хвіст можна зробити більш ошатним та витонченим. Для цього не просто стягни його гумкою, а оберни поверх вільними бічними пасмами та скріпи їх знизу.

Елегантний хвіст - Легкі зачіски на довге волосся самої собі за 5 хвилин

Красиві вузли

Щоб отримати химерне плетіння, не потрібно годину вправлятися з косами. Поділи волосся на пасма і зв’язуй його звичайними легкими вузлами, щоразупропускаючи попередні вниз.

Красиві вузли - Легкі зачіски на довге волосся самої собі за 5 хвилин