Легкі зачіски самої собі за 5 хвилин на кожен день.

Легкі зачіски самої собі за 5 хвилин: покрокові фото

За гарною зачіскою не обов’язково стоять годинник, проведений у салоні. Її цілком можна зробити самій собі – досить трохи призвичаїтися і підключити фантазію. Щоб тобі було простіше справлятися, ми підготували добірку легких варіантів, на які потрібно лише 5 хвилин!

Зачіски на середнє волосся

Середня довжина відмінно підходить для легких зачісок, адже вже можна експериментувати, але волосся ще не настільки довге, щоб заважати. Спробуй – і в тебе все обов’язково вийде!

Простий пучок

Збери гумкою низький вільний хвостик, загорни його вгору пару разів і зафіксуй невидимками. Така зачіска добре виглядає на прямому і хвилястому волоссі.

Простий пучок - Легкі зачіски на середнє волосся самої собі за 5 хвилин

Стильний хвіст

Звичайний хвіст не надто успішно підбирає короткі пасма, та й давно набрид. Збери кілька маленьких хвостів на різному рівні, вивертай кожен і одягай у той, що нижче.

Стильний хвіст - Легкі зачіски на середнє волосся самої собі за 5 хвилин

Спіралі

Щоб акуратно і красиво прибрати волосся знизу, розділи його на 3-6 пасмів тонше. Зачеши назад і кожну оберни маленькою тугою спіраллю.

Спіралі - Легкі зачіски на середнє волосся самої собі за 5 хвилин

Ошатний пучок

Якщо тобі потрібен пучок для святкового вбрання, розділи волосся на три пасма. Середню згорни спіраллю на непомітну гумку, а бічні розділи ще на кілька і по черзі обертай довкола.

Ошатний пучок - Легкі зачіски на середнє волосся самої собі за 5 хвилин

Високі коси

Найкраще прибрати короткі пасма у чубчика і на скронях вийде за допомогою високих кіс, які плетуться майже від чола. Роби їх навмисне недбалими, а вільні кінчики знизу загорни в маленькі пучки.

Високі коси - Легкі зачіски на середнє волосся самої собі за 5 хвилин

Зачіски на довге волосся

Довге волосся саме по собі – прикраса будь-якого образу. Але іноді навіть така розкіш заважає, та й хочеться різноманітності. Ділимося секретами, що можна зробити на голові собі!

Елегантний хвіст

Навіть звичайний хвіст можна зробити більш ошатним та витонченим. Для цього не просто стягни його гумкою, а оберни поверх вільними бічними пасмами та скріпи їх знизу.

Елегантний хвіст - Легкі зачіски на довге волосся самої собі за 5 хвилин

Красиві вузли

Щоб отримати химерне плетіння, не потрібно годину вправлятися з косами. Поділи волосся на пасма і зв’язуй його звичайними легкими вузлами, щоразупропускаючи попередні вниз.

Красиві вузли - Легкі зачіски на довге волосся самої собі за 5 хвилин

Коса на бік

Щоб зробити таку витончену та жіночну зачіску всього за 5 хвилин, достатньо лише однієї тонкої та довгої коси від чола. Зачеши решту волосся набік, оберни їх косою і зв’яжи кінчик тонкою гумкою.

Коса на бік - Легкі зачіски на довге волосся самої собі за 5 хвилин

Коротка стрижка

Якщо хочеться створити з довгого волосся ефект короткої стрижки, не обов’язково його обрізати. Стяни знизу вільний хвіст, загорни його всередину і підколи шпильками.

Коротка стрижка - Легкі зачіски на довге волосся самої собі за 5 хвилин

Пучок з колоском

Якщо тобі потрібно додати об’єм зверху та підібрати короткі пасма у чола, збери їх у колосок до потилиці.Вільні кінці скрути спіраллю по гумці та підколи невидимками.

Пучок з колоском - Легкі зачіски на довге волосся самої собі за 5 хвилин

Пучок із джгутів

Хоча зачіска і здається хитромудрою, але насправді вона дуже проста. Розділи волосся на пасмо і кожну з них скрути джгутом. Ззаду зверни їх у два джгути побільше, заверни в пучок, розправ зачіску і заколи.

Пучок із джгутів - Легкі зачіски на довге волосся самої собі за 5 хвилин

Класичний пучок

Щоб просто зібрати волосся, підійде цей елегантний та швидкий варіант. Розділи волосся на три пасма, бічні заплеті в коси, а середню зверни по гумці. Оберни коси навколо пучка і заколи невидимками знизу.

Класичний пучок - Легкі зачіски на довге волосся самої собі за 5 хвилин

Зачіски на коротке волосся

Деякі вважають, що коротке волосся не створене для різноманітних зачісок. Але ми категорично не згодні, і вже знайшли кілька варіантів, які ти повториш самостійно!

Високе начісування

Головний секрет обсягу на маківці не в укладальних засобах, а в легкому начосі, який можна зробити на звичайну круглу щітку. А бічні пасма трохи завий і поклади назад на зразок чубчика.

Високий начіс - Легкі зачіски на коротке волосся самої собі за 5 хвилин

Недбалий пучок

Зібрати коротке волосся в ідеальний гладкий пучок не вийде, а ось модна недбалість у твоєму розпорядженні. Головне – роби все легко та вільно, щоб пасма стирчали природно.

Недбалий пучок - Легкі зачіски на коротке волосся самої собі за 5 хвилин

Косина скронях

Щоб прибрати неслухняне волосся на скронях – спробуй саме цей варіант. Не варто проплітати коси до самого кінця – акуратно закріпи їх шпильками за вухами.

Коси на скронях - Легкі зачіски на коротке волосся самої собі за 5 хвилин

Обруч із волосся

Незвичайну імітацію обруча навколо голови часто роблять із коси, але коротка довжина не дозволяє. Вихід є: відділи пасма чубчика, але замість плетіння зв’язуй їх тонкими резинками на однаковій відстані.

Обруч із волосся - Легкі зачіски на коротке волосся самої собі за 5 хвилин

Вільна мальвінка

Щоб зробити гарну мальвінку, відділи два тонкі пасма, зв’яжи їх гумкою і виверни. Наступні пасма візьми трохи вище, оплети ними попередні та випусти вільні кінці.

Вільна мальвінка - Легкі зачіски на коротке волосся самої собі за 5 хвилин

Мальвінка джгутами

Зачіска підійде для густого волосся, яке потрібно прибрати з обличчя. Відбирай пасма від лоба і по скронях, і скручуй їх джгутами до потилиці, а там – сколи всі разом.

Мальвінка джгутами - Легкі зачіски на коротке волосся самої собі за 5 хвилин

Зачіски для дівчаток

Юні принцеси хочуть скоріше стати дуже дорослими і люблять експерименти із зовнішністю. Щоб їх проби були легкими та безболісними, ми знайшли кілька цікавих зачісок!

Бант із волосся

Таку зачіску настільки просто робити, що в майбутньому дівчинка впорається самостійно. Збери волосся у високий бублик, розділи навпіл, сформуй бантик з петель і закріпи середину хвостом, що залишився.

Бант із волосся - Легкі зачіски для дівчаток самої собі за 5 хвилин

Святковий пучок

Від скронь поступово відбирай тонкі пасма, скручуй джгутом і додай наступну.Вільне волосся ззаду так само загорни нагору і підколи все красивими шпильками з квіточками.

Святковий пучок - Легкі зачіски для дівчаток самої собі за 5 хвилин

Пучок на резинці

Зачіска ідеальна для танців та інших занять, тому що виходить бездоганно рівною. Тобі знадобиться лише спеціальна товста гумка, в яку потрібно просмикнути волосся. Вільні кінчики плітки в косу навколо пучка.

Пучок на гумці - Легкі зачіски для дівчаток самої собі за 5 хвилин

Бублик з кіс

Густе довге волосся збери в хвіст середньої висоти, розділи на пасма і заплетіть їх у коси. Підніми коси нагору, розправи бублик, а зверху сховай кінці за великою шпилькою.

Бублик з кіс - Легкі зачіски для дівчаток самої собі за 5 хвилин

Коса по колу

Зачіска здається складною, але насправді потрібно лише наловчитися туго і рівно плести тонку косу. Починай від чола, просуйся до скроні і поступово закільцюй зачіску до потилиці.

Коса по колу - Легкі зачіски для дівчаток самої собі за 5 хвилин

Банти в ряд

Поділи волосся на пасма і поступово зверху вниз скручуй по дві в бант, випускаючи кінці далі. Зачіска прибирає волосся не гірше за вільну косу, зате виглядає дуже свіжо.

Банти в ряд - Легкі зачіски для дівчаток самої собі за 5 хвилин