Квітковий декор на весілля: 8 красивих ідей своїми руками, покрокові фото

Квітковий декор на весілля: 8 красивих ідей

Індивідуальність та творчий підхід зараз цінуються без перебільшення у всьому – в інтер’єрах, одязі, подарунках та, звичайно ж, в оформленні заходів. А що може бути важливіше за власне весілля? Окраса зали, стільців, фотозони – все це роками довіряли флористам та декораторам. Але якщо піти назустріч експериментам та зайнятися квітковим декором самостійно? У нас вже є для тебе 8 цікавих ідей!

1. Квіткове серце на весілля

Для ніжного та романтичного серця тобі знадобиться щільний картон або стара коробка, канцелярський ніж та квіти. А ще – стрічки, мережива, сизалева мотузка та різні дрібниці для прикраси. З картону виріж шаблон-основу у вигляді серця (для міцності можеш склеїти два однакових).

Прив’яжи до нього стрічку або мотузок, з якого зробиш петлю, щоб потім підвісити прикрасу. Обріж квіти, залишаючи невелику частину стебла, і починай викладати їх за контуром. Для кріплення найкраще підійде степлер, хоча клей-пістолет теж згодиться.

Викладай бутони щільно, щоб повністю сховати картонний каркас, а всі з’єднання приховуй за листочками та пелюстками. Залишиться лише перевивати серце стрічками, намистами, прикрасити блискітками чи стразами.У такому ж стилі можна зробити цілі написи або, наприклад, прикрасити квітами лише частину серця.

Квіткове серце на весілля - Квітковий декор на весілля
Квіткове серце на весілля - Квітковий декор на весілля

2. Квіткові скульптури

Безцінний матеріал для виготовлення квіткового декору на весілля – флористична губка. З неї можна зробити невеликі декоративні композиції на стіл або навіть цілі скульптури. Візьми вже готові сформовані блоки або виріж потрібну форму самостійно.

Перед початком роботи губку потрібно трохи розмочити звичайною водою. Боки можеш обклеїти листям, гілочками, широкими плоскими квітами або прикрашати стрічками та мереживом. Бутони для композиції відріж, залишаючи стебло завдовжки 8-10 см (залежно від товщини губки). А потім просто по черзі щільно встромлю квіти в заготівлю, щоб приховати її повністю.

Квіткові скульптури - Квітковий декор на весілля
Квіткові скульптури - Квітковий декор на весілля