Кращі сорти огірків для відкритого ґрунту – фото та назви (каталог)

Найкращі сорти огірків для відкритого ґрунту: фото та назви (каталог)

Наближається дачний сезон, і ми готуємося до нього разом із тобою. Ось уже підготували каталог найкращих сортів огірків для відкритого ґрунту з фото, назвами та описами. Тож визначся, що тобі потрібно, і вибирай!

Ранні сорти огірків для відкритого ґрунту

Ранні сорти дозрівають приблизно за 30-45 днів після появи перших сходів. Найчастіше вони досить дрібні, зате хрусткі і ароматні.

Маша

Симпатичні зелені корнішони рано та дружно дозрівають. Сама рослина росте потужною та невибагливою, і дає до 7 плодів з кожного вузла.

Маша

Муромський

Відмінний універсальний сорт для домашнього та промислового вирощування. Він стійкий до температурних перепадів та несприятливих умов, так що чудово почувається у відкритому ґрунті.

Муромський

Темп

Короткоплідний гібрид досить молодий, але вже дуже популярний.До речі, його можна вирощувати не лише у ґрунті, а й у теплицях, і навіть на балконі.

Темп

Віяло

Відмінний сорт для того, щоб вживати плоди у салатах, нарізах та інших свіжих стравах. Він має відмінний імунітет, але він потребує достатньої кількості світла.

Віяло

Мураха

Ультраранній середньорослий сорт не потребує запилення бджолами. На одному вузлі формується до 7 зеленців вагою близько 100-110 г.

Мураха

Середні та пізні сорти огірків для відкритого ґрунту

Середні та пізні сорти дозрівають від 45 до 50 днів та більше з моменту появи перших сходів. Тут уже більша різноманітність!

Фенікс

Пізньостиглий гібрид цінують за потужні гіллясті батоги, стійкі до зовнішніх умов. Плоди виростають середнього розміру, по 75-95 г і зовсім без гіркоти.

Фенікс