Коробка своїми руками – ідеї створення та декору коробок своїми руками

Майстер-клас для початківців щодо створення коробки своїми руками поетапно. Легкі схеми, а також фото готових ідей від майстринь з описом і схемами складання.

Коробка — універсальний повсякденний предмет. Коробки використовуються для пакування того чи іншого предмета, для зберігання речей, декоративні коробки для подарунків…

Найчастіше ми звикли бачити прості коробки зі звичайного коричневого картону, але в інтернеті можна побачити різні фото гарних коробок, як для подарунків, так і для використання в повсякденному житті. Коробку на різну тематику можна зробити і самостійно своїми руками, будь-якого дизайну і призначення.

З чого зробити коробку

Самим популярним і простим матеріалом для виготовлення коробки вважається картон. Також зробити коробку можна в техніці орігамі з паперу, такі коробочки в основному роблять невеликими для декору або зберігання дрібних предметів. Як варіант, коробку можна зшити з фетру.

Для більш простого варіанту виготовлення подарункових і декоративних коробок можна використовувати старі, непотрібні коробки з-під взуття, памперсів, праски, пилососи…), просто задекорувати їх.

Для декору коробок часто використовують подарунковий папір, старі газети, текстиль (джинса, велюр, фетр), вовняні нитки, шпагат, кольоровий папір, а також різні стрічки, бантики, намистини, декоративні камінці, мушлі… Декор коробки залежить від того, для чого коробка призначена.

Оригінальна коробка з картонного стаканчика

Один з цікавих варіантів, як зробити коробку своїми руками, для невеликого, легкого предмета — це взяти за основу звичайний паперовий стаканчик. Для того, щоб її зробити знадобиться: картонний склянку об’ємом 250 мл і ножиці (стаканчик можна взяти і іншого об’єму).

План роботи створення коробки для зберігання своїми руками:

  • Акуратно зрізати верхній обідок у склянки.
  • Зробити уздовж склянки 8 надрізів до половини, щоб відстань між ними було приблизно однакове.
  • Кожен надрізаний прямокутник загнути всередину і розправити назад, повинна вийде чітка лінія згину.
  • По черзі кожен прямокутник загорнути, щоб вийшла кришка коробочки.
  • Останній прямокутник потрібно акуратно заправити під перший, щоб кришка закрилась.

В такій коробочці можна зберігати невеликі милі дрібнички або використовувати для пакування подарунка. Коробку можна прикрасити за бажанням різними предметами: стрічки, мереживо, кавові зерна…