Чорниця Блюкроп – опис сорту, догляд та посадка, відгуки

Голубика Блюкроп: опис сорту, догляд та посадка

Серед стабільних та швидкозростаючих сортів лохини любителями та фермерами особливо цінується Блюкроп. Давно і заслужено він став еталонним, і у промислових масштабах їм засаджують цілі гектари землі. Блюкроп не завдає клопоту при посадці і надалі догляду, так що відмінно підходить новачкам. А ми вже підготували для тебе опис та його основні особливості!

Опис та характеристики сорту

Гібрид вивели американські селекціонери на початку тридцятих років. Після довгої висадки експериментального насіння та ретельного відбору вдалося отримати ідеальні кущі з потрібними характеристиками. Але на підготовку і доведення до розуму пішло ще майже двадцять років, тож у продаж лохина Блюкроп надійшла лише 1952 року.

Блюкроп – високорослий сорт з розлогими кущами до 1,9 м, усеяним темним витягнутим листям. Великі ягоди до 2,2 см трохи сплюснуті і ростуть важкими гронами. У них м’який солодкий смак, який навіть може здатися надто звичайним. А якщо чагарник вчасно не проріджувати – виявляється кислота та терпкість.

Опис та характеристики сорту - Чорниця Блюкроп

Ягоди Блюкроп не мнуться під час перевезення, добре зберігаються і підходять для заморожування. Вони зовсім не постраждають при автоматизованому прибиранні за рахунок щільної м’якоті та шкірки. Врожайність одного куща коливається від 4 до 9 кг, залежно від віку та умов.

З лохини Блюкроп формують чудові живоплоти, бо вона дуже декоративна. Восени кущ стає червоним, і буріють навіть пагони – це продовжується до зими. А з травня він покривається дрібними білими квітами-дзвіночками з химерно загнутими пелюстками.

Опис та характеристики сорту - Чорниця Блюкроп