Червоний манікюр (фото) – модні ідеї та красивий дизайн нігтів

ТОП-8 модних ідей червоного манікюру

Коли душа просить фарб, зухвалих образів та яскравих акцентів, то на допомогу приходить найкращий друг жінок. Червоний манікюр радує різноманітністю варіантів та поєднань. Тим більше, з’являється все більше відтінків та модних способів їх використання!

1. Червоно-білий манікюр

Якщо ти шукаєш яскравого святкового рішення, тоді твій вибір – червоно-білий манікюр. А ще це поєднання ідеальне для східних мотивів, геометрії та експериментів із кольоровим френчем.

Червоно-білий манікюр
Червоно-білий манікюр

2. Червоно-чорний манікюр

Поєднання червоного та чорного завжди балансує на межі. Його можна зробити стильним та мінімалістичним, а можна – викликаючим та вибуховим. Не рекомендуємо додавати сюди інших акцентів, щоб не перевантажити дизайн.

Червоно-чорний манікюр

3.Червоно-сірий манікюр

Не найбанальне, але дуже гармонійне, гарне та свіже поєднання – це червоний із сірим. Тут головне правильно підібрати відтінки, щоб вони поєднувалися за температурою та насиченістю.

Червоно-сірий манікюр

4. Червоний манікюр із золотом

Червоне покриття з легким золотим дизайном виглядає дуже ошатно і багато. У хід йде фольга, стрічки, стемпінг та наклейки. Дуже красиво виглядають пластівці, слюда та розтяжка блискітками.

Червоний манікюр із золотом
Червоний манікюр із золотом

5. Червоний манікюр із нюдом

Поєднуй бежевий або молочний із приглушеними червоними відтінками, якщо хочеш більш нейтральний та повсякденний варіант. Сюди ж добре підійдуть цегляні та бордові тони.

Червоний манікюр з нюдом
Червоний манікюр з нюдом

6. Червоний френч та місячний манікюр

Френч та місячний манікюр – дві сторони однієї медалі. Якщо хочеться урізноманітнити повсякденну класику, додай до неї яскравий і насичений червоний колір. Головне, щоб він поєднувався із базою.

Червоний френч та місячний манікюр
Червоний френч та місячний манікюр