Балаяж на темне волосся середньої довжини. Фото модних варіантів

Балаяж – унікальна техніка фарбування волосся, при якій темний колір плавно переходить в більш світлі відтінки. Такий прийом вважається досить універсальний: його можна використовувати на локонах будь-якої довжини і різної кольорової гами.

Цікавий факт! Прийнято вважати, що балаяж – це техніка фарбування, яка розроблена сучасними стилістами. Однак перше застосування цієї техніки відбулося у Франції в далекому 1970 році.

Переваги техніки «балаяж» для темного волосся середньої довжини

Балаяж на темне волосся середньої довжини (фото представлені в кінці статті) дуже популярний серед брюнеток і шатенок.

Цей варіант забарвлення відмінно підійде тим, хто бажає внести у свій образ зміни, але при цьому не хоче прощатися зі своїми темними кучерями.

Основними перевагами застосування балаяж на темному волоссі можна назвати:

  • широкий вибір відтінків для освітлення;
  • менше шкоди для волосся порівняно з повним пофарбуванням;
  • більш помітний ефект, ніж на світлому волоссі;
  • можливість не використовувати для основи додатковий колір;
  • тривале збереження зачіски: на волоссі середньої довжини балаяж оновлюється раз на 3-4 місяці;
  • додавання об’ємності зачісці;
  • підходить для будь-якої структури волосся;
  • вдало поєднується з будь-яким видом стрижки середньої довжини.

Балаяж на темне волосся: який колір вибрати

Темноволосої панночці, яка зробила свій вибір на користь техніки фарбування «балаяж», надається широкий спектр колірної палітри.

Щоб підібрати потрібний колір, необхідно визначитися з образом, який хоче створити жінка.

Любителькам природної краси при фарбуванні можна освітлити частина пасом на кілька тонів нижче, ніж їх природний відтінок. У цьому випадку буде виникати ілюзія, що локони просто трохи вигоріли на сонці.

Для досягнення природності підійде не тільки освітлення, але і використання відтінків, близьких до натурального кольору волосся.

Пекучим брюнеткам, наприклад, чудово підійдуть шоколадні відтінки. Темним каштановим волоссям можна додати легкі сонячні відблиски, використовуючи золотисту палітру кольорів. Русяві локони можна освіжити, додавши пшеничні відтінки.

Якщо дама хоче додати своєму образу екстравагантність і незвичність, то їй варто звернути свою увагу на яскраві і насичені кольори: бордовий, фіолетовий, червоний і рожевий.

По-справжньому сміливі і зухвалі дівчата можуть використовувати навіть сині і зелені відтінки. Такі кольори будуть дуже ефектно виглядати на темному волоссі, і створювати різкий контраст.

Також в техніці «балаяж» можна застосовувати відразу декілька відтінків. Кольори можна підібрати як в одній колірній гамі, так і сильно відрізняються один від одного.