Алоказія (50 фото) – види, посадка та догляд у домашніх умовах

Алоказія Сандера

Вона примітна незвичайною загостреною формою листя з хвилястим краєм та світлими прожилками. Здається, що темний зелений відтінок відливає сталлю.

Алоказія Сандера

Амазонська алоказія

Компактний декоративний вигляд із зовсім коротким стеблом – до 15 см. Саме така алоказія найчастіше вирощується у кімнатних умовах. При цьому її фігурне листя досить велике – до 40 см у довжину.

Амазонська алоказія

Пахуча алоказія

Трав’янистий великий вигляд отримав свою назву завдяки характерному аромату. Всі частини рослини широко використовують у народній медицині, особливо у східній.

Пахуча алоказія

Клобучкова алоказія

Вона відрізняється середніми розмірами та яскравим, насиченим зеленим відтінком листя. Найчастіше її вирощують у оранжереях. До речі, її використовують не лише у медицині, а й у кулінарії.

Клобучкова алоказія

Медно-червона алоказія

Дуже красивий декоративний вигляд легко дізнатися за характерним червонуватим відливом. Шкірясте глянсове листя вражає металевим відблиском. Але сік рослини токсичний.

Медно-червона алоказія

Чорно-вельветова алоказія

На відміну від більшості видів з гладким глянсовим листям, у вельветової алоказії вони бархатисті. Зелений колір настільки темний, що здається майже чорним. На ньому чітко проступають хитромудрі світлі прожилки.

Чорно-вельветова алоказія

Догляд за алоказією

Алоказія – не найневибагливіша рослина у світі.Щоб вона тішила своєю красою, доведеться забезпечити їй відповідні умови. Пам’ятай, що це тропічна рослина!

Температура

Екзотична рослина чудово почувається влітку при температурі до 30 градусів. А ось холод воно переносить куди гірше. Навіть узимку не варто знижувати температуру нижче 15 градусів.

Температура