Зелений манікюр (50 фото) – красиві та модні ідеї дизайну нігтів

Зелений манікюр: красиві та модні ідеї (50 фото)

Мода на зелений колір ніколи не закінчиться, адже він напрочуд багатогранний. А ще це один із головних природних кольорів, і залишається у тренді кілька останніх сезонів. Ділимося цікавими ідеями зеленого манікюру!

1. Модний зелений манікюр

Цього року актуальні всі природні відтінки зеленого – трав’янистий, болотяний, малахітовий. Але не рекомендуємо поєднувати їх між собою – краще вибирай компаньйонів із нейтральніших кольорів.

Модний зелений манікюр
Модний зелений манікюр

2. Зелений манікюр у пастельних тонах

Постільні салатові, оливкові та м’ятні відтінки виглядають дуже легко та повітряно. Це ошатний манікюр для свят, теплих сонячних днів або просто гарного настрою. Сміливо поєднуй його з іншими пастельними фарбами.

Зелений манікюр у пастельних тонах
Зелений манікюр у пастельних тонах

3. Темно-зелений манікюр

Темний зелений виглядає дуже багато сам по собі. Болотяні та мохнасті відтінки чудово гармонують з бордовим, коричневим і пісковим. А самодостатні смарагдові найкраще виглядають соло.

Темно-зелений манікюр

4. Яскравий зелений манікюр

Яскравий трав’янистий колір поєднується зі стемпінгом, наклейками та малюнками з рослинними мотивами. Наприклад, з пальмовими гілками чи листям монстери.

Яскравий зелений манікюр
Яскравий зелений манікюр

5. Чорно-зелений манікюр

Цей дует найкраще виглядає у розтяжках та градієнтах. Цікаво виглядає чорний матовий із зеленою фольгою або втиранням. А для зелених блискіток складно знайти ще більше фон!

Чорно-зелений манікюр
Чорно-зелений манікюр

6. Сіро-зелений манікюр

Оригінальне поєднання відкриває багато цікавих перспектив у дизайні нігтів. Причому світлі відтінки зеленого краще виглядають із темними відтінками сірого, і навпаки.

Сіро-зелений манікюр

7. Бежево-зелений манікюр

Нейтральний бежевий виглядає красиво з темними і болотними відтінками. У матовому виконанні виходить спокійний повсякденний варіант, але при цьому із родзинкою. До речі, із нюдовими відтінками рожевого – зелений теж фантастично гарний.

Біжево-зелений манікюр
Біжево-зелений манікюр