Зелений манікюр (50 фото) – красиві та модні ідеї дизайну нігтів

Зелений манікюр: красиві та модні ідеї (50 фото)

Мода на зелений колір ніколи не закінчиться, адже він напрочуд багатогранний. А ще це один із головних природних кольорів, і залишається у тренді кілька останніх сезонів. Ділимося цікавими ідеями зеленого манікюру!

1. Модний зелений манікюр

Цього року актуальні всі природні відтінки зеленого – трав’янистий, болотяний, малахітовий. Але не рекомендуємо поєднувати їх між собою – краще вибирай компаньйонів із нейтральніших кольорів.

Модний зелений манікюр
Модний зелений манікюр

2. Зелений манікюр у пастельних тонах

Постільні салатові, оливкові та м’ятні відтінки виглядають дуже легко та повітряно. Це ошатний манікюр для свят, теплих сонячних днів або просто гарного настрою. Сміливо поєднуй його з іншими пастельними фарбами.

Зелений манікюр у пастельних тонах
Зелений манікюр у пастельних тонах

3. Темно-зелений манікюр

Темний зелений виглядає дуже багато сам по собі. Болотяні та мохнасті відтінки чудово гармонують з бордовим, коричневим і пісковим. А самодостатні смарагдові найкраще виглядають соло.

Темно-зелений манікюр

4. Яскравий зелений манікюр

Яскравий трав’янистий колір поєднується зі стемпінгом, наклейками та малюнками з рослинними мотивами. Наприклад, з пальмовими гілками чи листям монстери.

Яскравий зелений манікюр
Яскравий зелений манікюр

5. Чорно-зелений манікюр

Цей дует найкраще виглядає у розтяжках та градієнтах. Цікаво виглядає чорний матовий із зеленою фольгою або втиранням. А для зелених блискіток складно знайти ще більше фон!

Чорно-зелений манікюр
Чорно-зелений манікюр

6. Сіро-зелений манікюр

Оригінальне поєднання відкриває багато цікавих перспектив у дизайні нігтів. Причому світлі відтінки зеленого краще виглядають із темними відтінками сірого, і навпаки.

Сіро-зелений манікюр

7. Бежево-зелений манікюр

Нейтральний бежевий виглядає красиво з темними і болотними відтінками. У матовому виконанні виходить спокійний повсякденний варіант, але при цьому із родзинкою. До речі, із нюдовими відтінками рожевого – зелений теж фантастично гарний.

Біжево-зелений манікюр
Біжево-зелений манікюр

8. Жовто-зелений манікюр

Свіже літнє поєднання асоціюється з лимонами, лаймами чи ківі. Так що сюди добре підійдуть відповідні малюнки чи наклейки.А ще оригінально виглядає горизонтальна розтяжка від жовтого до зеленого.

Жовто-зелений манікюр
Жовто-зелений манікюр

9. Акварельний зелений манікюр

Спеціальні акварельні пігменти наносяться краплями поверх білого тла і гарно розтікаються. Такого ефекту неможливо досягти жодним лаком та пензлем. Але звичайні акварельні малюнки на нігтях теж добрі!

Акварельний зелений манікюр

10. Зелений манікюр із розлученнями

Популярні мармурові розлучення ідеально підходять для зеленого кольору. А все тому, що готовий малюнок нагадує справжній малахіт. До речі, можна взяти його в золоте обведення, і ще більше підкреслити ефект дорогоцінного каменю.

Зелений манікюр із розлученнями

11. Зелений манікюр із фольгою

Зелена фольга найкраще виглядає на чорному, білому або сірому фоні. Срібло та золото використовуй із трав’янистим та смарагдовим, а ось із болотним та оливковим гармонують складніші відтінки бронзи або зістареного золота.

Зелений манікюр із фольгою
Зелений манікюр із фольгою

12. Зелений манікюр «Котяче око»

Зелене «котяче око» – це вже майже класика. Хоча сучасні «кішки» можуть переливатись у будь-які відтінки – у золото, срібло, синій або навіть фіолетовий. До речі, на них теж можна завдавати матовий топ!

Зелений манікюр «котяче око»
Зелений манікюр «котяче око»

13. Зелений манікюр із втиранням

Для світлих відтінків рекомендуємо перлинне втирання, яке не змінює колір бази, а просто дає їй перелив. А на темних гарні металики та хамелеони, а ще – голографічні та дзеркальні втирання.

Зелений манікюр з втиранням

14. Зелений французький манікюр

Кольоровий френч залишається в моді, тому зеленим вже нікого не здивувати.Але рекомендуємо все-таки поєднувати його з класичним бежевим, інакше може вийти занадто екстравагантно.

Зелений французький манікюр
Зелений французький манікюр

15. Зелений манікюр із блискітками

Кілька блискучих нігтів внесуть різноманітність у простий однокольоровий манікюр. Також блискітками роблять розтяжку, малюють смуги, мазки та тонкі лінії. А ще зверни увагу на топи та лаки з дрібним золотистим шиммером.

Зелений манікюр з блискітками

16. Зелений омбр манікюр

Головне для градієнтного манікюру – правильно підібрати другий колір. З зеленим найкраще поєднується класика – білий, чорний, сірий чи бежевий. Цікаво виглядає омбре з пісковим, помаранчевим, жовтим або охристим.

Зелений манікюр омбре

17. Зелений манікюр зі стемпінгом

На зеленому фоні чудово виглядає суцільний стемпінг чорного, білого або срібного кольору.Це окремі пластини, які повністю покривають ніготь і створюють ефект мережива.

Зелений манікюр зі стемпінгом
Зелений манікюр зі стемпінгом

18. Матовий зелений манікюр

Під бархатистим матовим топом особливо ефектні темні природні відтінки. Але його можна наносити навіть на блискітки або фольгу, і щоразу отримувати новий результат.

Матовий зелений манікюр
Матовий зелений манікюр

19. Зелений манікюр з пластівцями

Покриття із зеленими пластівцями нагадує спинку екзотичного жука або дорогоцінний камінь. Спробуй пластівці-хамелеони, які змінюють колір від зеленого до фіолетового.

Зелений манікюр з пластівцями

20. Зелений манікюр із каміфубіками

Конфетті та каміфубіки – дуже цікавий та універсальний дизайн. Їх викладають поштучно поверх лаку, тому все залежить тільки від твоєї фантазії. Окремі точки, лінії, розтяжки чи суцільне покриття – вибирай!

Зелений манікюр з каміфубіками

21. Зелений манікюр з обведенням

Обведення – це ефектний прийом, коли нігтьова пластина, вже покрита лаком, обводиться іншим кольором по контуру. До зеленого рекомендуємо чорне або золоте обведення.

Зелений манікюр з обведенням

22. Неоновий зелений манікюр

Це дуже екстравагантний та настроювальний варіант, зоряна година якого настане влітку. Він гармонує з такими ж психоделічними візерунками та кислотними квітами. Зверніть увагу на лаки, які світяться в ультрафіолеті.

Неоновий зелений манікюр
Неоновий зелений манікюр

23. Зелений місячний манікюр

Місячний манікюр – це, по суті, зворотний френч. Тільки іншим кольором фарбується не кінчик нігтя, а зворотний бік у лунки. Традиційно її залишають бежевим або безбарвним, і тоді місячний манікюр непомітно відростає.

Зелений місячний манікюр

24. Зелений манікюр на довгі нігті

На довгих нігтях сміливо експериментуй із градієнтами, переходами та розтяжками. Добре виглядають абстракції зі стемпінгу, коли багато різних дрібних малюнків нашаровуються один на одного. Виходить дуже незвичайне і завжди унікальне творче безладдя!

Зелений манікюр на довгі нігті
Зелений манікюр на довгі нігті

25. Зелений манікюр на короткі нігті

Зверни увагу на геометрію та абстракцію у всіх проявах. Це мазки, смуги та лінії, причому – орієнтовані вертикально. Заодно це візуально подовжує нігтьову пластину та пальці загалом!

Зелений манікюр на короткі нігті
Зелений манікюр на короткі нігті