З чим носити спідницю плісе нижче коліна. Фасони спідниці, варіанти пліссіровок

Спідниця завжди була відмінним варіантом образу і підкреслювала жіночність її власниці. В останні роки в світі моди дизайнери все більше акцентують увагу на плісированих спідницях. І світові модниці вже полюбили цей наряд.

Модні фасони спідниці плісе

Це повітряний, легкий і по-своєму красивий елемент жіночого гардеробу має кілька різновидів. І, як практично будь-яка модна річ, спідниця плісе елегантно-підступна.

З чим носити спідницю плісе нижче коліна ми розповімо нижче

Модна спідниця плісе підходить не всім, під неї потрібно правильно підібрати вгору, взуття та аксесуари. В іншому випадку можна підкреслити недоліки, ніж зовні зіпсувати фігуру.

Сучасні дизайнери створили кілька фасонів цієї спідниці, щоб жінки розуміли, з чим модно носити спідницю плісе нижче коліна, коротку або довгу спідницю. Всі вони красиві і підкреслюють індивідуальність у разі правильного підбору інших елементів одягу. Треба знати, як, з чим, де і коли одягати плісе.

Фасони:

Міні спідниця

Плісировані спідниці міні довжини, в основному шиють з легкої, повітряної тканини, але вона відрізняється досить щільною структурою. Іноді така спідниця нагадує сувору шкільну форму. Але це застарілі канони, тому варто відкинути всі порівняння і сміливо йти назустріч моді.

Взуття під спідницю такої довжини має бути строгою, витонченою і на підборах. На вгору краще одягти коротку сорочку, легку блузку або в’язану кофтину. В останньому випадку краще, якщо кофточка буде напівпрозора, можливо в дірочку і не грубої в’язки.

Середня довжина плісе

Часто її виробляють їх шифону або інших подібних тканин. Її довжина сягає середини коліна, або злегка закриває його. Рекомендується носити цей фасон спідниці з майкою або футболкою, причому довжина рукава не має значення.

Для суворого способу підійде блуза з мінімум аксесуарів. На ноги взуття підбираємо згідно з верхом. Під блузку – туфлі на підборах, або босоніжки із мінімально відкритими пальцями.

У поєднанні з майкою або футболкою сміливо можна взути сандалі, балетки або сліпони.