З чим чоловікам носити кеди сині або коричневі, під що їх можна надіти

Незважаючи на те, що первісний задум у створенні кед був як спортивне взуття, але виявилося, що це взуття не тільки зручна і практична, але й універсальна. Кеди переживали спад і підйом популярності: найвищий пік припадав на радянські 70-90-ті роки, але незабаром, з появою кросівок, вони мало не пропали з модних гардеробів. Друге дихання кеди отримали вже в наші дні і стали незамінною річчю як в жіночому, так і в чоловічому гардеробі. У питанні: з чим носити кеди чоловікам, потрібно, швидше, орієнтуватися не на якісь усталені правила, а на власне чуття, або регулярно переглядати фото на сторінках модних журналів, де можна знайти багато цікавих комбінацій з кедами.

Можна сказати, що не настільки важливо придумувати стильні поєднання, важливіше дотримуватися балансу в кольоровій гамі. Адже саме правильна гармонія кольорів в одязі буде створювати приємне враження на оточуючих.

Мабуть, класичним варіантом в чоловічому одязі все ж залишається поєднання кед з джинсами. Такий невимушений стиль доречний під час прогулянок, дружніх зустрічей і неофіційних вечірок. Джинси краще вибирати завужені, так як широкі будуть візуально повнити фігуру.

Стильності образу додадуть підсукані джинси, незважаючи на неоднозначні думки все того ж чоловічої статі. Звичайно, взимку це буде виглядати нерозумно і безглуздо, але в жарку погоду виглядає модно і доречно.

В плані вибору колірного поєднання також слід уникати крайнощів. Так, потертий денім і яскраво-сині кеди – дивне і безглузде поєднання. Якщо вибір зупинити на кедах таких яскравих кольорів, як червоний, жовтий, зелений та інші нестандартні кольори, то краще, щоб в одязі також була присутня якась деталь такого ж кольору або ж весь ансамбль одягу був однотонним, а кеди створювали яскравий акцент. Багато стилісти не рекомендують поєднувати джинсові кеди з джинсами, так як образ буде занадто перевантажений денімом.

Ще один варіант, під що можна надіти кеди, так це класичні завужені брюки. Вони можуть бути різних кольорів: від спокійних і класичних, до яскравих і з нестандартними принтами. У поєднанні з піджаком цікавих принтів образ буде не занадто офіційним і діловим, але й не повсякденним.

У той же час потрібно вміти грамотно поєднувати такі речі, щоб “лук” не виглядав недоладно і надто кричущо. В одязі бажано робити один яскравий акцент. Наприклад, коричневі штани і бежева сорочка потребує яскравому додатку – білі, зелені або червоні кеди. І навпаки, ті ж коричневі штани і бежева сорочка, але вже з бордовою краваткою, і колір кед повинен бути нейтральним, так як акцент вже вибрано.

Доречним буде також дотримуватися правила “не більше трьох кольорів в одязі. Кеди нейтральних кольорів (чорні, сірі, джинсові) більш універсальні, а кеди яскравих забарвлень потрібно вчитися комбінувати, проте саме вони створять неповторний образ, за який чоловіка можна назвати “іконою стилю”.

Добре кеди виглядають і з шортами, як з джинсовими, так і з інших щільних тканин. При цьому з кедами більш гармонійно виглядають шорти до коліна, так як бриджі візуально роблять ноги коротшими. Слід враховувати ще одне непорушне правило: кеди надягають під шорти тільки на босу ногу, шкарпетки в цьому випадку – моветон.

Білі кеди – одні з найпопулярніших серед усього колірного асортименту. І не дивно, так як це універсальна взуття і підходить практично під будь-який одяг. Вони є невід’ємним елементом в стилі кежуал і надають образу легкість і свіжість.

Надати образу родзинку і деяку творчу нотку можна, придумуючи різні варіації зав’язування шнурків.