Вироби з осіннього листя для дітей (50 фото) – як зробити своїми руками

Вироби з осіннього листя для дітей своїми руками (50 фото)

Яскраве різнокольорове листя – головний привід любити осінь. Вони красиві власними силами, і їх виходять розкішні букети. А ще – цікаві творчі експерименти, тому тримай добірку легких ідей виробів з осіннього листя для дітей!

1. Їжачок із листя

Такий виріб сподобається найменшим. Намалюй дитині контур їжачка, і нехай вона його зафарбує та викладе голочки з листя.

Їжачок з листя - Вироби з осіннього листя для дітей

2. Декоративна підставка із листя

А це вже експеримент для старших дітей. Потрібна повітряна куля, клей ПВА і широка кисть. Потрібно обклеїти кулю кульками, щоб отримати своєрідну мисочку, а коли вона просохне – акуратно луснути та дістати основу.

Декоративна підставка з листя - Вироби з осіннього листя для дітей

3. Квіти з осіннього листя

Для таких кумедних кольорів потрібний ще кольоровий папір та фломастери. Потрібно вирізати два кола, приклеїти очі та домалювати пику. Сухе листя вкладається і вклеюється між половинками разом зі шпажкою або дротом-ніжкою.

Квіти з осіннього листя - Вироби з осіннього листя для дітей

4. Троянди з листя

З великого кленового листя виходять чудові троянди в техніці, яка нагадує орігамі. Спочатку скрути щільною спіраллю один лист і продовжуй обертати його наступними, надаючи обсягу.

Троянди з листя - Вироби з осіннього листя для дітей

5. Осінній вінок

Щоб зробити гарний декоративний вінок, потрібна основа із п’ялець, лози або чого завгодно. Листя можна вплітати в неї, як у справжній вінок, або кріпити клеєм та стрічками.

Осінній вінок - Вироби з осіннього листя для дітей

6. Аплікація з листя

Подрібни в крихту гарне різнокольорове листя і використовуй їх, щоб заповнити окремі частини малюнка. Так вони будуть не лише кольоровими, а й фактурними. Підійде звичайний клей ПВА.

Аплікація з листя - Вироби з осіннього листя для дітей

7. Трафарети з листя

Дуже красиві малюнки виходять, якщо покласти аркуш на папір та акуратно пройтися по ньому губкою, змоченою у фарбі. Головне – легко поплескувати, але не тиснути та не терти.

Трафарети з листя - Вироби з осіннього листя для дітей