Варіанти французького манікюру на коротких і нарощених нігтях, фото і відео

Більшість дівчат віддають перевагу класичному варіанту французького манікюру. Але на сьогоднішній день існують і інші її варіанти. Як багато хто знає, френч представлений двома основними кольорами – білий і натуральний відтінок рожевого). Тобто при нанесенні на ніготь ці кольори підкреслюють всю нігтьову пластину і вільний край, тим самим візуально подовжуючи ніготь.

Але модні тенденції ніколи не стоять на місці, це стосується і манікюру. До такого улюбленого всіма класичного варіанту приєдналися і багато інші кольори.

Наприклад, вже більшість дівчат взяли замість білих кінчиків нігтів чорні. Варіантів поєднання різних кольорів з чорним існує маса.

Варто звернути увагу на те, що виконання французького манікюру в різних варіаціях можливо і в домашніх умовах. Звичайно, в салоні майстер зробить свою роботу швидше і професійніше, але ніщо не зрівняється з результатом власної діяльності.

Навчитися робити такий манікюр не дуже складно, можна звернутися за допомогою до фото прикладів в інтернеті, з яких можна вибрати саме те поєднання кольорів, яке найбільше сподобається.

Різновидів французького манікюру існує багато, можна представити деякі з них:

Кольоровий французький манікюр передбачає використання кольорових лаків для нанесення на кінчик нігтя. Такий вид манікюру дуже популярний в літню пору року. Зазвичай для такого манікюру використовують помаранчевий, жовтий або блакитний кольори, але можна й інші, за вибором.

«Міленіум» – манікюр, який виконується за допомогою дрібних блискіток (гліттер), вони наносяться на кінчик нігтя.

Французький манікюр твіст також став дуже популярним серед дівчат завдяки своїй оригінальності. Такий вид манікюру передбачає використання двох і більше кольорів на вільному краю нігтя. Особливо такий манікюр популярний серед відомих дівчат, у багатьох на вечірках можна помітити поєднання декількох кольорів.

Використання малюнків на нігтях надає їм оригінальність. Наприклад, френч з малюнком буде виглядати дуже елегантно і по-новому. Для різних кольорів френча підійдуть різні малюнки. Якщо для класичного френча можна використовувати тільки ніжні візерунки, то для всіх інших підійдуть і жартівливі картинки, і всілякі аплікації.

Так як основним завданням французького манікюру є акцентування уваги на посмішці (частина нігтя переходить з пластини у вільний край), то її можна виділяти різними кольорами. Можна поєднувати кольори на свій вибір, незалежно від погоди і пори року.

Слід зауважити, що френч добре виглядає і на коротких нігтях, і на довгих. Головне – правильно наносити кольору на нігті, інакше результат буде зовсім іншим. Особливої уваги і акуратності вимагають короткі нігті, так як їх вільний край не яскраво виражений, і наносити різні кольори на них буде важко.

На нарощених нігтях френч став вже звичним. Тому при нарощуванні більшість дівчат і замовляють манікюр в цьому стилі. Це дуже легко пояснити, так як французький манікюр є універсальним. Він підійде і для роботи, і для вечірок, і для весілля. Навіть коли немає жодних ідей для манікюру, можна сміливо вибирати французький.

У випадку з кольоровим лаками, потрібно обережно вибирати кольору, так як деякі будуть виглядати недоречно на довгих нігтях. Спочатку можна просто докласти бажаний колір до краю нігтя і подивитися, чи підійде він для вас. З короткими нігтями буде легше, так як на них можна нанести будь-який колір і не боятися отриманого результату.

У тому випадку, якщо вибір ліг на манікюр, виконаний в стилі гель лак або шелак, можна сміливо вибирати французький стиль. Так як гель буде триматися близько чотирьох тижнів, і милуватися своїм манікюром можна буде довгий час. І звичайно, кольору гелю набагато яскравіше, ніж звичайного кольору лаку, а значить, френч буде добре акцентувати увагу на формі і довжині нігтя.

Для дівчат і дівчаток дуже добре підійде варіант кольорового френча. Особливо, коли в школі мораторій на манікюр, френч завжди виручить в таких ситуаціях. Він буде не дуже зухвалим, а навпаки, виглядати більш весело і пристойно. У випадку з квітами, нігті можна фарбувати в різні кольори або в один. Наприклад, зробити один край нігтя зелений, інший – жовтий, і так далі. Всі подруги точно позаздрять такого манікюру, а вчителям не буде до чого причепитися.

Так як видів такого манікюру існує дуже багато, можна подивитися цікаві варіанти в інтернеті або в журналах з нейл-арту.

У кожному разі, робити манікюр у стилі френч буде легко, якщо заздалегідь придбати спеціальний набір лаків і трафаретів. Зазвичай набори складаються з трьох лаків і декількох десяток наклейок на вільний край нігтя. Тому, купивши такий набір, можна сміливо приступати до самостійного виконання французького манікюру.