Стрижка Італійка (50 фото) – красиві та модні ідеї

Стрижка Італійка: красиві та модні ідеї (50 фото)

Стрижка Італійка відмінно підходить як юним модницям, так і старшим жінкам. Вона дарує легку недбалість, тому не вимагає складного укладання. Знайди свій ідеальний варіант стрижки у нашій добірці гарних ідей!

1. Італійка на коротке волосся

Головна краса цієї стрижки – те, як гарно вона виглядає і на худеньких, і на повних дамах. Найчастіше її обирають молоді дівчата, щоб підкреслити свою енергійність та легкість.

Італійка на коротке волосся
Італійка на коротке волосся

2. Італійка на середнє волосся

Такий варіант ідеально підходить жінкам, які люблять виглядати доглянуто, не витрачаючи годинника перед дзеркалом. Чудово виглядає на будь-якому типі обличчя. Любительки модних експериментів можуть вільно грати з типами укладання.

Італійка на середнє волосся

3. Італійка на довгі пасма

Стрижка Італійка на довгому волоссі – це стильний «привіт» із 90-х. Така зачіска робить свою володарку неординарною і наголошує на її творчій натурі.

Італійка на довгі пасма
Італійка на довгі пасма

4. З локонами, покладеними до обличчя

Якщо у тебе ромбоподібна або квадратна форма обличчя з грубими рисами, сміливо вибирай цей варіант укладання. Він дозволить пом’якшити різкість ліній і надасть образу жіночної м’якості.

З локонами, покладеними до лиця
З локонами, покладеними до лиця

5. Італійка з «драбинкою»

Гострі кінчики, що подовжуються від вух до підборіддя – вибір енергійних та грайливих натур. Італійка з «драбинкою» найкраще виглядає на світлих локонах і підходить красуням з рідким волоссям.

Італійка з «драбинкою»

6. Риб’ячий хвіст

Об’ємна верхівка та подовжені пасма на потилиці виглядають дуже цікаво. Така версія Італійки підійде строгим бізнес-вуменам і цінителькам екстравагантності.

Рибий хвіст

7. З підкрученими кінчиками

Завитки додадуть тобі романтичності і зроблять милішою. До речі, якщо ти – володарка хвилястого волосся, що йде кучерявого, тобі велико пощастило! Стрижка Італійка на кучерявих локонах зовсім не потребує укладання.

З підкрученими кінчиками
З підкрученими кінчиками