Шелак френч на короткі нігті. Яскраві ідеї французького манікюру, фото

Багато сучасні дівчата полюбили яскравий манікюр шелак не тільки завдяки стильним ідеям його виконання, а й терміну служби. Якісно зроблений френч не вимагає догляду протягом 1,5-2 тижнів.

Їдучи до поїздки на довгий час тепер не потрібно шукати вільне місце у валізі для манікюрного наборчика. При цьому жінки віддають перевагу природним дизайнам шелаку. Френч на короткі нігті сьогодні на піку популярності.

Види французького манікюру

Френч – це класика, яка, як відомо, ніколи не виходить з моди. Завдяки тому, що мода довго не стоїть на місці, якісь види зникають, якісь переплітаються з іншими і призводять до появи нових варіантів. Але всі вони мають одну відмінну особливість – лінію посмішку.

Класичний френч — універсальний варіант манікюру

До основних видів французького манікюру відносяться:

  • Класичний білий френч – самий стриманий і універсальний варіант, який підійде для будь-якого заходу та свята.

Нігті покривають лаком світлих тілесних або рожевих відтінків, а крайку оформляють традиційним білим кольором. Цей варіант найбільш поширений завдяки тому, що поєднується з кожним нарядом і чином.

  • Стильний кольоровий френч, для якого не існує ніяких правил і рамок.

Найпоширеніші варіанти – це, коли всі нігті виділяються або одним кольором, або різними відтінками. Такий шелак красиво виглядає як на коротких, так і на довгих нігтях.

Дівчата воліють робити подібний манікюр в теплу пору року. Такий дизайн на нігтях завжди підвищує настрій і радує око.

  • Двоколірні нігті – це альтернативний варіант для модниць, яким набрид традиційний варіант френча.

Для створення яскравого манікюру майстри сміливо використовують контрастні кольори: червоний з жовтим, світло-рожевий з бірюзовим; фіолетовий з чорним. Техніки нанесення такого манікюру різноманітні: від місячного до геометричного.

  • Місячний манікюр (зворотний френч) – це ще одна альтернатива класичним варіантам.
  • «Міленіум». В якості основного кольору використовують нюдовые відтінки, а кінчик нігтя роблять яскравим і блискучим, з сріблястим або бронзовим відливом.

Такий манікюр підійде для званих вечерь і запальних вечірок. Він зробить будь-який образ яскравіше.

Френч у стилі міленіум — модний тренд 2017 року

  • Декоративний. Фахівці наносять на нігті всілякі аплікації, малюнки, стрази, намиста і т. п.

При цьому тематика, кольору і техніка нанесення можуть бути абсолютно різними. Це дає можливість модницям отримати унікальний манікюр.