Молодіжний дизайн нігтів (50 фото) – красиві та модні ідеї манікюру.

Молодіжний дизайн нігтів: красиві та модні ідеї (50 фото)

Хочеться буяння фарб, сміливих ідей та оригінальних малюнків? Тоді лови добірку молодіжних дизайнів нігтів. Тільки наймодніші, актуальні та оригінальні варіанти спеціально для тебе!

1. Нюдовий манікюр

Нюдові молодіжні дизайни припускають більшої різноманітності, порівняно з класикою. Дуже популярний манікюр з акцентними нігтями – наприклад, кольоровими мазками або об’ємними стразами на нейтральному бежевому фоні.

Нюдовий манікюр
Нюдовий манікюр

2. Темний манікюр із мереживними візерунками

Такий дизайн виглядає дуже витончено та елегантно, але водночас яскраво за рахунок контрасту. Для створення малюнка підходять наклейки або стемпінг за допомогою платівок, що нагадують звичайне ткане мереживо. Основні кольори для візерунків – білий, срібний чи золотий.

Темний манікюр з мереживними візерунками
Темний манікюр з мереживними візерунками

3. Розтяжка блискітками

Покрити блискітками весь ніготь – це красиво, але водночас вже дуже банально. У більш актуальні розтяжки всіх видів, кольорів та напрямків. Причому їх роблять і з дрібного шиммера, і з великих блискіток чи конфетті.

Розтяжка блискітками

4. Сірий манікюр

Наймодніші відтінки сірого – світлий сталевий або глибокий темний графітовий, який трохи віддає у сині. У молодіжних дизайнах базовий сірий поєднується з яскравими кольорами чи ніжною пастеллю.

Сірий манікюр
Сірий манікюр

5. Різнокольоровий молодіжний френч

Класичний білий френч за останні сезони суттєво поступається різнобарвному. Більше того, дуже гарно виходить, якщо зробити всі нігті різних відтінків.Але тут важливо правильно підібрати бежеву базу під свій колір.

Різнокольоровий молодіжний френч

6. Різниця текстур

Ефектно та молодіжно виглядає манікюр в одному кольорі, але з різними текстурами. Наприклад, з матовим та глянсовим топом, втиркою та пісковим лаком на різних нігтях одночасно.

Різниця текстур
Різниця текстур