Молодіжний дизайн нігтів (50 фото) – красиві та модні ідеї манікюру.

Молодіжний дизайн нігтів: красиві та модні ідеї (50 фото)

Хочеться буяння фарб, сміливих ідей та оригінальних малюнків? Тоді лови добірку молодіжних дизайнів нігтів. Тільки наймодніші, актуальні та оригінальні варіанти спеціально для тебе!

1. Нюдовий манікюр

Нюдові молодіжні дизайни припускають більшої різноманітності, порівняно з класикою. Дуже популярний манікюр з акцентними нігтями – наприклад, кольоровими мазками або об’ємними стразами на нейтральному бежевому фоні.

Нюдовий манікюр
Нюдовий манікюр

2. Темний манікюр із мереживними візерунками

Такий дизайн виглядає дуже витончено та елегантно, але водночас яскраво за рахунок контрасту. Для створення малюнка підходять наклейки або стемпінг за допомогою платівок, що нагадують звичайне ткане мереживо. Основні кольори для візерунків – білий, срібний чи золотий.

Темний манікюр з мереживними візерунками
Темний манікюр з мереживними візерунками

3. Розтяжка блискітками

Покрити блискітками весь ніготь – це красиво, але водночас вже дуже банально. У більш актуальні розтяжки всіх видів, кольорів та напрямків. Причому їх роблять і з дрібного шиммера, і з великих блискіток чи конфетті.

Розтяжка блискітками

4. Сірий манікюр

Наймодніші відтінки сірого – світлий сталевий або глибокий темний графітовий, який трохи віддає у сині. У молодіжних дизайнах базовий сірий поєднується з яскравими кольорами чи ніжною пастеллю.

Сірий манікюр
Сірий манікюр

5. Різнокольоровий молодіжний френч

Класичний білий френч за останні сезони суттєво поступається різнобарвному. Більше того, дуже гарно виходить, якщо зробити всі нігті різних відтінків.Але тут важливо правильно підібрати бежеву базу під свій колір.

Різнокольоровий молодіжний френч

6. Різниця текстур

Ефектно та молодіжно виглядає манікюр в одному кольорі, але з різними текстурами. Наприклад, з матовим та глянсовим топом, втиркою та пісковим лаком на різних нігтях одночасно.

Різниця текстур
Різниця текстур

7. Жовтий молодіжний манікюр

Сонячний та соковитий жовтий чудово поєднується з бежевим, білим, чорним та срібним у будь-яких комбінаціях. У році це один із найпопулярніших дизайнів серед яскравих кольорів.

Жовтий молодіжний манікюр
Жовтий молодіжний манікюр

8. Коров’ячий принт

Тварини принти – вже давно звична справа у дизайні нігтів.Для цього є маса наклейок або платівок для стемпінгу, і малюнки вручну ніхто не скасовував. Але найекстравагантніші та сміливіші модницівибирають трендовий коров’ячий принт на честь року Бика.

Коровий принт

9. Манікюр металік

Гарне дзеркальне покриття – це насправді втирання поверх чорної бази. Металізовані втирання можуть бути будь-яких кольорів, але вони виглядають незмінно помітно та оригінально.

Манікюр металік
Манікюр металік

10. Акварельний дизайн нігтів

Акварельні малюнки або просто абстрактні розлучення – справжній тренд, особливо в теплу пору року. Найкраще вони виглядають на білому або молочному тлі, але можна спробувати бежевий чи сірий. Найпопулярніші відтінки – синій, зелений, рожевий та фіолетовий.

Акварельний дизайн нігтів
Акварельний дизайн нігтів

11. Колор-блоки

Назва такого дизайну говорить сама за себе.На одному нігті поєднуються відразу кілька кольорових блоків – у дусі художників супрематизму, у абстрактнішому стилі або з ефектом вітража.

Колор-блоки

12. Неоновий манікюр

Неонові лаки та пігменти виглядають дуже сміливо та кричуще, але для молодіжного дизайну це цілком доречно. Кислотні лимонні, оранжеві, салатові, рожеві та блакитні відтінки – вибирай або комбінуй їх між собою. До речі, з матовим покриттям також добре!

Неоновий манікюр
Неоновий манікюр

13. Штрихи та мазки

Це один із яскравих трендів серед абстрактних дизайнів. Декілька кольорів, нейтральна база – і манікюр завжди буде ефектним та унікальним. Його можна доповнити блискітками, фольгою або матовим топом.

Штрихи та мазки
Штрихи та мазки

14.Манікюр із втиранням «єдиноріг»

«Єднорогом» називають гарне переливчасте втирання, яке грає на світлі всіма відтінками рожевого та блакитного. У реальному житті вона виглядає ще більш казково, ніж на фото. А в молодіжних дизайнах її можна сміливо використати хоч на всі нігті одразу!

Манікюр з втиранням «єдиноріг»

15. Мультяшні малюнки на нігтях

Чарівні Міккі Мауси, плюшеві ведмедики, мумі-тролі або інші мультяшні персонажі дуже гармонійно виглядають у літніх та весняних дизайнах. Наклейки анітрохи не гірші за малюнки, а в дрібних деталях навіть акуратніше.

Мультяшні малюнки на нігтях
Мультяшні малюнки на нігтях

16. Матовий манікюр із фольгою

Матовий топ із блискучим покриттям – мабуть, один із найцікавіших варіантів його використання. Кольорова фольга чудово виглядає на чорному тлі, а класична – на бежевому чи кольоровому.

Матовий манікюр з фольгою
Матовий манікюрз фольгою

17. Негативний простір

Цікавий дизайн, у якому окремі частини нігтя залишаються без кольорового покриття. Абстрактні геометричні візерунки малюють прямо поверх чистої нігтьової пластини і виходить дуже оригінальний ефект. Але манікюр під такий дизайн потрібний бездоганний!

Негативний простір

18. Мінімалістичний дизайн нігтів

На бежевому, білому або молочному фоні буде кілька хаотичних точок, гілочок або сердець. Виходить дуже ніжно і витончено, тому такий молодіжний манікюр підійде навіть для офіційних заходів.

Мінімалістичний дизайн нігтів
Мінімалістичний дизайн нігтів

19. Стильні розлучення

Оригінальні водяні розлучення, що нагадують хвилі, мармур або заливку епоксидною смолою – один із найсвіжіших молодіжних дизайнів. Є близько десятка технік, як досягти такого результату, так що ти точно знайдеш варіант для себе.

Стильні розлучення
Стильні розлучення

20. Молодіжний манікюр із ланцюжками

Найчастіше під об’ємним манікюром припускають стрази та каміння. Але ми знайшли більш свіжий та ефектний варіант – дрібні декоративні ланцюжки. Ними викладають контур, лунку чи окремі елементи.

Молодіжний манікюр з ланцюжками

21. Дизайн нігтів із прозорими каміфубіками

Прозорі каміфубіки суттєво відрізняються від звичайних кольорових конфетті. Вони майже не видно на перший погляд, але на світлі починають переливатися та грати різними відтінками. Найкраще вони виглядають на нюдовій підкладці.

Дизайн нігтів із прозорими каміфубіками

22. Райдужний дизайн нігтів

Не можеш вибрати один колір? Тоді сміливо бери все одразу, адже у тебе є цілих десять нігтів! Але рекомендуємо підбирати відтінки за однієї температури: теплі до теплих, а холодні до холодних.

Райдужний дизайн нігтів
Райдужний дизайн нігтів

23. Френч аерографом

Дуже красивий та ніжний варіант класичного дизайну – це звичайний градієнт від бежевого до білого чи кольорового. Причому такий французький манікюр добрий на будь-яку довжину та форму.

Френч аерографом

24. Модні написи на нігтях

Смішні, безглузді, кітчеві та зухвалі написи – саме те, що потрібно для модного молодіжного манікюру. Рекомендуємо використовувати наклейки і лише на кількох акцентних нігтях.

Модні написи на нігтях
Модні написи на нігтях

25. Різні відтінки одного кольору

У цього дизайну немає конкретної назви, але це не робить його гіршим. Сміливо поєднуй по чотири-п’ять відтінків одного кольору на різних нігтях або просто в одному малюнку.

Різні відтінки одного кольору