Манікюр гель-лаком (60 фото) – красиві та модні ідеї дизайну нігтів

Манікюр гель-лаком: красиві та модні ідеї (60 фото)

Гель-лак – вже давно основний матеріал для сучасного манікюру. Він зміцнює нігті, дозволяє відростити бажану довжину та ідеально підходить для будь-яких дизайнів. Ділимося гарними ідеями манікюру гель-лаком!

1. Сірий манікюр гель-лаком

Сірий – один із головних кольорів року, тож у свіжих манікюрних трендах без нього нікуди. Тим більше, що це гідна альтернатива класичному бежевому або молочному, коли потрібна нейтральна база для експериментів.

Сірий манікюр гель-лаком
Сірий манікюр гель-лаком

2. Бежевий манікюр гель-лаком

Цього року актуальні холодніші бежеві відтінки, іноді навіть попелясті та сіруваті. А ось ті, що чітко йдуть у рожевий, мають менший попит. Якщо хочеш зробити пальці візуально довшим і витонченим, підбирай відтінок, що максимально підходить під рідний тон нігтьової пластини.

Бежевий манікюр гель-лаком
Бежовий манікюр гель-лаком

3. Білий манікюр гель-лаком

Білий колір виглядає дуже свіжо та святково, а ще – підходить для модних абстрактних дизайнів з мазками, ляпками та аквареллю. А якщо хочеться більш ніжний та витончений варіант – зверни увагу на напівпрозорі молочні покриття.

Білий манікюр гель-лаком

4. Чорний манікюр гель-лаком

У 2020 чорний трохи поступився іншим темним відтінкам, але він з новими силами повернувся до ладу. Особливо модним буде матовий чорний манікюр із блискітками чи фольгою.

Чорний манікюр гель-лаком
Чорний манікюр гель-лаком

5. Нюдовий манікюр гель-лаком

Доповни стильний нюдовий манікюр дрібними деталями: сріблястою розтяжкою з блискіток, відбитком фольги, білим омбре або тонкими золотими лініями.

Нюдовий манікюр гель-лаком
Нюдовий манікюр гель-лаком

6. Світлий манікюр гель-лаком

На перший план виходять холодні пастельні відтінки – блакитні, бузкові, попелясті та сталеві. І на своєрідному контрасті з ними – ніжний пастельний жовтий. Особливо – у поєднанні із сірим!

Світлий манікюр гель-лаком
Світлий манікюр гель-лаком