Манікюр гель-лаком (60 фото) – красиві та модні ідеї дизайну нігтів

Манікюр гель-лаком: красиві та модні ідеї (60 фото)

Гель-лак – вже давно основний матеріал для сучасного манікюру. Він зміцнює нігті, дозволяє відростити бажану довжину та ідеально підходить для будь-яких дизайнів. Ділимося гарними ідеями манікюру гель-лаком!

1. Сірий манікюр гель-лаком

Сірий – один із головних кольорів року, тож у свіжих манікюрних трендах без нього нікуди. Тим більше, що це гідна альтернатива класичному бежевому або молочному, коли потрібна нейтральна база для експериментів.

Сірий манікюр гель-лаком
Сірий манікюр гель-лаком

2. Бежевий манікюр гель-лаком

Цього року актуальні холодніші бежеві відтінки, іноді навіть попелясті та сіруваті. А ось ті, що чітко йдуть у рожевий, мають менший попит. Якщо хочеш зробити пальці візуально довшим і витонченим, підбирай відтінок, що максимально підходить під рідний тон нігтьової пластини.

Бежевий манікюр гель-лаком
Бежовий манікюр гель-лаком

3. Білий манікюр гель-лаком

Білий колір виглядає дуже свіжо та святково, а ще – підходить для модних абстрактних дизайнів з мазками, ляпками та аквареллю. А якщо хочеться більш ніжний та витончений варіант – зверни увагу на напівпрозорі молочні покриття.

Білий манікюр гель-лаком

4. Чорний манікюр гель-лаком

У 2020 чорний трохи поступився іншим темним відтінкам, але він з новими силами повернувся до ладу. Особливо модним буде матовий чорний манікюр із блискітками чи фольгою.

Чорний манікюр гель-лаком
Чорний манікюр гель-лаком

5. Нюдовий манікюр гель-лаком

Доповни стильний нюдовий манікюр дрібними деталями: сріблястою розтяжкою з блискіток, відбитком фольги, білим омбре або тонкими золотими лініями.

Нюдовий манікюр гель-лаком
Нюдовий манікюр гель-лаком

6. Світлий манікюр гель-лаком

На перший план виходять холодні пастельні відтінки – блакитні, бузкові, попелясті та сталеві. І на своєрідному контрасті з ними – ніжний пастельний жовтий. Особливо – у поєднанні із сірим!

Світлий манікюр гель-лаком
Світлий манікюр гель-лаком

7. Темний манікюр гель-лаком

Темні лаки використовуються з градієнтом, блискітками та контрастними бежевими нігтями. Цікаво виглядає темний місячний манікюр або темний манікюр із втиранням. Віддай перевагу холодній гамі – синьому, зеленому, фіолетовому.

Темний манікюр гель-лаком
Темний манікюр гель-лаком

8. Червоний манікюр гель-лаком

Червоний колір дуже самодостатній, але в ти можеш поєднувати його із чим завгодно. Наприклад, із золотом, блискітками або білими візерунками. А якщо хочеться трохи приглушити ефект, скористайся матовим топом.

Червоний манікюр гель-лаком

9. Жовтий манікюр гель-лаком

Жовтий – другий колір року, тому без нього не обійтися. Тим більше, він такий сонячний, яскравий і одразу створює гарний настрій. Актуальні всі його грані – від білого ванільного до глибокого гірчичного.

Жовтий манікюр гель-лаком
Жовтий манікюр гель-лаком

10. Різнокольоровий манікюр гель-лаком

Якщо хочеш поєднувати кілька яскравих кольорів – подумай про елемент, що об’єднує. Наприклад, контрастні чорні крапки, стемпінг, нейтральна бежева база або загальна стилістика нанесення мазків.

Різнобарвний манікюр гель-лаком

11. Контрастний манікюр гель-лаком

Контрастний манікюр – це не лише красиво, але ще й дуже зручно. Наприклад, чорне обведення або вертикальні візерунки на світлому фоні роблять пальці візуально довшими. Найчастіше використовуються контрасти із чорним, але не кілька яскравих кольорів між собою.

Контрастний манікюр гель-лаком
Контрастний манікюр гель-лаком

12. Манікюр гель-лаком з втиранням

Втирання – один із найзручніших, і водночас дуже незвичайних інструментів. По суті це просте напилення, яким присипають гель-лак. Але перлинні, дзеркальні, металеві та переливчасті ефекти просто фантастичні!

Манікюр гель-лаком з втиранням
Манікюр гель-лаком з втиранням

13. Манікюр гель-лаком із фольгою

Фольга використовується для металевих хаотичних відбитків.Вона не так кидок блищить, як гліттер, і ідеальна для абстрактних творчих дизайнів. Крім срібла та золота фольга буває абсолютно будь-яких яскравих кольорів.

Манікюр гель-лаком з фольгою
Манікюр гель-лаком з фольгою

14. Манікюр гель-лаком із блискітками

Тут вибір взагалі безмежний. Є готові гель-лаки з блискітками, топи та бази з шиммером, прозорий гель з великим гліттером та просто сухі присипки.

Манікюр гель-лаком з блискітками

15. Манікюр гель-лаком із каміфубіками

Різнобарвні конфетті викладаються прямо поверх лаку вручну і зверху закриваються топом. Каміфубіки бувають не лише круглими та однотонними, але ще – фігурними, напівпрозорими та хамелеонами.

Манікюр гель-лаком з каміфубіками
Манікюр гель-лаком з каміфубіками

16. Манікюр гель-лаком із сухоцвітами

Готові гелі із сухоцвітами наносятьсязамість лаку на базу чи поверх бажаного кольору. Такий манікюр виглядає дуже ефектно та трохи казково!

Манікюр гель-лаком із сухоцвітами
Манікюр гель-лаком із сухоцвітами

17. Манікюр гель-лаком з пластівцями

Пластівці – ще один сухий матеріал в окремих баночках, який просто викладають поверх гель-лаку. За своєю суттю це щось між втиранням та подрібненою фольгою. Найчастіше пластівці роблять із ефектом хамелеону.

Манікюр гель-лаком з пластівцями

18. Манікюр гель-лаком «котяче око»

Нові серії «котячих» гель-лаків миттєво відродили моду на цей дизайн. А все тому, що вони дуже ефектно змінюють колір у різному освітленні та залежно від кута. Наприклад, від зеленого до фіолетового або від золотого до малинового.

Манікюр гель-лаком «котяче око»
Манікюр гель-лаком «котяче око»

19. Манікюр омбре гель-лаком

Для створення градієнтів використовуються спеціальні фарби або звичайний гель-лак, розведений основою. Омбре наноситься за допомогою аерографа на базовий колір та зверху закривається топом.

Манікюр омбре гель-лаком
Манікюр омбре гель-лаком

20. Французький манікюр гель-лаком

У френч поєднують із геометрією, малюнками, декількома кольоровими нігтями, фольгою та місячним манікюром. Цікаво виглядає різнокольоровий френч чи френч блискітками. Він також робиться за допомогою звичайного гель-лаку.

Французький манікюр гель-лаком
Французький манікюр гель-лаком

21. Матовий манікюр гель-лаком

Матовий манікюр – це такий самий звичайний манікюр гель-лаком, але з іншим видом топу. Після застигання він втрачає блиск і набуває незвичайної бархатистої фактури.

Матовий манікюр гель-лаком

22. Офісний манікюр гель-лаком

Гель-лак – знахідка для офісів із суворим дрес-кодом, тому що манікюр тижнями виглядає акуратно. Для різноманітності будуть доречні мінімалістичні та пастельні дизайни.

Офісний манікюр гель-лаком
Офісний манікюр гель-лаком

23. Весільний манікюр гель-лаком

Гель-лак точно не підведе на весіллі, тому що він чудово носиться і не відшаровується. А ще ошатні манікюри зі стразами, блискітками та квітами роблять тільки з ним.

Весільний манікюр гель-лаком

24. Манікюр гель-лаком на довгі нігті

З хорошим покриттям можна не боятися випадково зламати довгу ніготь. А ще гель-лак дозволяє прибрати дрібні дефекти, на кшталт так званих «клюючих» кінчиків. Їм же закладають тріщини та надламані боки.

Манікюр гель-лаком на довгі нігті
Манікюр гель-лаком на довгі нігті

25. Манікюр гель-лаком на короткі нігті

Навіть найслабші нігті комфортно почуваються під гель-лаком, що створює для них захисну оболонку. А що стосується дизайнів – тут твій вибір необмежений!

Манікюр гель-лаком на короткі нігті
Манікюр гель-лаком на короткі нігті