Манікюр 2022 (50 фото) – модні тренди та красиві ідеї дизайну нігтів 2022

Манікюр 2022: модні тренди та красиві ідеї (50 фото)

Тренди манікюру змінюються рік у рік, від сезону до сезону. На них впливає все: мода, короткострокові тенденції, новинки серед матеріалів. Сьогодні хочемо розповісти тобі про тенденції манікюру, які будуть актуальні протягом усього 2022 року. Ми зібрали найцікавіші ідеї, щоб тобі було з чого вибрати!

1. Лавандовий манікюр

Почнемо з головного кольору 2022 року за версією Pantone. Це дуже красивий холодний лавандовий відтінок під назвою Very Peri. Він, напевно, сподобається творчим людям!

Лавандовий манікюр
Лавандовий манікюр

2. Синій манікюр

2022 рік – це не просто рік Тигра, а рік водяного Тигра. Тож синій колір буде з нами всюди. У манікюрі він може бути яскравим, стриманим, світлим, темним, глянцевим чи матовим.

Синій манікюр
Синій манікюр

3. Блакитний манікюр 2022

Про блакитний колір можна сказати все те саме, що й про синій. Зверніть увагу на пастельні відтінки та насичену бірюзу. Усі грані води у твоєму розпорядженні!

Блакитний манікюр 2022

4. Чорний манікюр

У любителів темних манікюрів знову свято – чорне повернеться у тренди 2022. Втім, це вже давно класика, яка ніколи не виходить із моди повністю. Просто зараз це ще й другий колір водяного тигра.

Чорний манікюр

5. Манікюр з анімалістичними принтами

У звичні принти зебри та леопарда урізноманітнили чорно-білі коров’ячі плями. А у 2022 у тренді будуть справжні тигрині смуги. Їх можна намалювати вручну або скористатися наклейками.

Манікюр з анімалістичними принтами

6. Нюдовий манікюр 2022

Незважаючи на те, що тигр – небезпечний хижак, його квітами у побуті вважаються спокійні та природні відтінки.Тигр не терпить конкуренції та агресії з боку. Так що нюдові манікюри будуть вражати різноманітністю.

Нюдовий манікюр 2022
Нюдовий манікюр 2022

7. Золотий металік

На зміну сріблястим та дзеркальним покриттям приходять всілякі варіації золота. Насамперед радимо пройтися металиками – втирками або фольгою. Такий манікюр виглядає дуже дорого та стильно!

Золотий металік
Золотий металік

8. Манікюр Котяче око

Навіть назва цього ефекту ніби натякає, що у 2022 він буде у тренді. Особливо хороші переливчасті сині кольори, які змінюються залежно від кута освітлення.

Манікюр Котяче око

9. Голографічний лак

Головна зірка манікюру у 2022 році – лаки-голографіки.Вже кілька великих виробників запропонували свої формули, і асортимент варіантів постійно зростатиме.

Голографічний лак
Голографічний лак

10. Бази із добавками

Як і раніше, залишаються актуальними бази з різноманітними добавками – шиммером, блискітками, шматочками фольги. Це не тільки красиво, але й дуже швидко, тому що їх не потрібно покривати нічим, крім топу.

Бази з добавками

11. Наївний стиль

Цей стиль художнього мистецтва передбачає простоту форм та сюжетів. Часто наївними називають кумедні мультяшні картинки. Тож якщо тобі давно хотілося помалювати на нігтях – у 2022 саме час!

Наївний стиль
Наївний стиль

12. Білий із золотом

Окрім золота у чистому вигляді варто окремо згадати це поєднання. Білий манікюр із золотими смугами, блискітками або іншими акцентами виглядає дуже витончено та ніжно.

Білий із золотом
Білий із золотом

13. Помаранчевий манікюр 2022

Як не дивно, у східній традиції помаранчевий – зовсім не колір року Тигра. Але через змішання традицій та еклектики – ми напевно неодноразово побачимо помаранчевий манікюр у журналах та соцмережах.

Помаранчевий манікюр 2022
Помаранчевий манікюр 2022

14. Манікюр із контрастними смугами

По суті це розвиток тренду на тигрові принти. Будь-яка кольорова основа у поєднанні із чорними смугами перетворюється на очах. А якщо не боїшся експериментів, вибирай не чорний, а будь-який контрастний колір!

Манікюр з контрастними смугами

15. Манікюр із блискітками

У 2022 році актуальним є щільне глітерне покриття з дрібних блискіток, під якими не просвічується база. А якщо таке рішення для тебе занадто помітне, зроби лише кілька акцентних нігтів.

Манікюр з блискітками
Манікюр з блискітками

16. Біле золото

Так-так, золота у всіх видах буде дуже багато. На такому варіанті манікюру хотілося б також зупинитись окремо. Холодне золото зі сріблястим підтоном – дуже благородний відтінок!

Біле золото

17. Поталь у манікюрі 2022

Поталь – це щось подібне до дрібних металізованих пластівців. Візуально вона нагадує подрібнену фольгу та чудово підходить для створення акцентів у складних дизайнах нігтів.

Поталь у манікюрі 2022

18. Чорний французький манікюр

За прогнозами модних експертів, найактуальнішим френчем 2022 року буде саме чорний. Стандартний чи ні – залежить від твоїх уподобань. Чи можеш розбавити його парою невеликих акцентів!

Чорний французький манікюр
Чорний французький манікюр

19. Молочний манікюр з обведенням

Чергове популярне рішення, яке почали використовувати ще минулого року. Напівпрозоре молочне покриття та тонке контрастне обведення по периметру всього нігтя – дуже незвичайно та ефектно.

Молочний манікюр з обведенням
Молочний манікюр з обведенням

20. Складні відтінки зеленого

Кілька сезонів поспіль у тренді був насичений трав’янистий зелений. У 2022 році його витіснять більш оригінальні та складні відтінки – із синім, сірим, оливковим або іншим відливом.

Складні відтінки зеленого

21. Світловідбивні лаки

Любителі шику, блиску та яскравих, помітних дизайнів нігтів можуть бути спокійні. Новинка року, світловідбиваючі лаки, не тільки залишаються з нами в 2022, а й стають все різноманітнішими. Краса покриття повністю розкривається при яскравому освітленні.

Світловідбивні лаки

22.Червоно-фіолетові відтінки

Якщо вірити тенденціям, головними відтінками червоного у 2022 році будуть відтінки з фіолетовим відливом. Буряковий, винний, ягідний та всілякі їхні варіації – десятки прекрасних квітів у твоєму розпорядженні.

Червоно-фіолетові відтінки
Червоно-фіолетові відтінки

23. Манікюр із хвилястими лініями

Якщо найпопулярнішими геометричними дизайнами були лаконічні смужки, то тепер їх витісняють химерні хвилясті лінії. А разом із ними – ефектна асиметрія.

Манікюр з хвилястими лініями
Манікюр з хвилястими лініями

24. Коричневий манікюр 2022

Раз вже 2022 офіційно буде роком нюду у всьому його різноманітті, звичайно ж дійде і до коричневих відтінків. Особливо гарні теплі кольори у поєднанні з тими самими золотими і чорними акцентами.

Коричневий манікюр 2022

25. Бронзовий манікюр

Говорячи про блискітки, котячі очі і подібні блискучі покриття, у 2022 палітру срібної та золотої класики урізноманітнять десятки варіантів бронзового. Теплий, ніжний та порівняно стриманий варіант манікюру!

Бронзовий манікюр
Бронзовий манікюр