Манікюр 2022 (50 фото) – модні тренди та красиві ідеї дизайну нігтів 2022

Манікюр 2022: модні тренди та красиві ідеї (50 фото)

Тренди манікюру змінюються рік у рік, від сезону до сезону. На них впливає все: мода, короткострокові тенденції, новинки серед матеріалів. Сьогодні хочемо розповісти тобі про тенденції манікюру, які будуть актуальні протягом усього 2022 року. Ми зібрали найцікавіші ідеї, щоб тобі було з чого вибрати!

1. Лавандовий манікюр

Почнемо з головного кольору 2022 року за версією Pantone. Це дуже красивий холодний лавандовий відтінок під назвою Very Peri. Він, напевно, сподобається творчим людям!

Лавандовий манікюр
Лавандовий манікюр

2. Синій манікюр

2022 рік – це не просто рік Тигра, а рік водяного Тигра. Тож синій колір буде з нами всюди. У манікюрі він може бути яскравим, стриманим, світлим, темним, глянцевим чи матовим.

Синій манікюр
Синій манікюр

3. Блакитний манікюр 2022

Про блакитний колір можна сказати все те саме, що й про синій. Зверніть увагу на пастельні відтінки та насичену бірюзу. Усі грані води у твоєму розпорядженні!

Блакитний манікюр 2022

4. Чорний манікюр

У любителів темних манікюрів знову свято – чорне повернеться у тренди 2022. Втім, це вже давно класика, яка ніколи не виходить із моди повністю. Просто зараз це ще й другий колір водяного тигра.

Чорний манікюр

5. Манікюр з анімалістичними принтами

У звичні принти зебри та леопарда урізноманітнили чорно-білі коров’ячі плями. А у 2022 у тренді будуть справжні тигрині смуги. Їх можна намалювати вручну або скористатися наклейками.

Манікюр з анімалістичними принтами

6. Нюдовий манікюр 2022

Незважаючи на те, що тигр – небезпечний хижак, його квітами у побуті вважаються спокійні та природні відтінки.Тигр не терпить конкуренції та агресії з боку. Так що нюдові манікюри будуть вражати різноманітністю.

Нюдовий манікюр 2022
Нюдовий манікюр 2022