Лепбук своїми руками: 10 цікавих ідей, як зробити (фото та відео)

10 ідей, як зробити лепбук своїми руками

Лепбук – цікава освітня іграшка, яка однаково корисна і для дітей, і для дорослих. По суті, це тематичний інтерактивний посібник, який допомагає дітям дізнаватися, упорядковувати та запам’ятовувати інформацію. У книзі або коробочці зберігаються численні кишеньки, малюнки, вироби, записки та головоломки. А головне – зробити такий лепбук легко можна власноруч!

1. Пізнавальний лепбук

Лепбук-енциклопедія стане в нагоді старшим дошкільникам для індивідуальної роботи. По суті, це повноцінна форма навчання та закріплення інформації, так що на першому плані – змістовність та наповнення. Використовуй блоки з цікавими фактами, картки з ілюстраціями, тести, квізи, загадки, запитання-відповіді, вікторини, ребуси та ігри «Склади пару».

Пізнавальний лепбук своїми руками - як зробити
Пізнавальний лепбук своїми руками - як зробити

2. Ігровий лепбук

Такі лепбуки – швидше за іграшка, ніж енциклопедія, тому зроби акцент на розважальних елементах. Нехай вся інформація буде максимально легкою – у жартах, загадках чи віршах. Підбери більше об’ємних деталей, рухомих вікон, розсувних кишеньок та обертових кіл.

Використовуй пазли, прості ігри-бродилки, картки із завданнями, дрібні предмети у тканинних мішечках та всілякі угадайки. Зроби лепбук із прислів’ями, віршами, тестами, картинками та значеннями, які потрібно зіставити. Цікаве завдання – скласти розповідь по картинці або скласти кадри по порядку.

Ігровий лепбук своїми руками - як зробити
Ігровий лепбук своїми руками - як зробити

3. Святковий лепбук

Привітальний лепбук – чудовий подарунок для людини, смаки та інтереси якої тобі відомі. Тематичний альбом із вкладишами, картинками, фотографіями, пам’ятними дрібничками та милими прикрасами порадує навіть дорослих.А ще його можна зробити з дитиною в подарунок для його друзів: наприклад, із сукнями та аксесуарами до паперової ляльки подружки або з улюбленими машинками та спортсменами друга.

Святковий лепбук своїми руками - як зробити
Святковий лепбук своїми руками - як зробити