Кращі сорти томатів для відкритого ґрунту – фото, назви та описи (каталог)

Найкращі сорти томатів для відкритого ґрунту: фото, назви та описи (каталог)

Сьогодні ми хочемо поділитися з тобою каталогом найкращих сортів томатів для відкритого ґрунту – з фото та назвами. Зібрали лише перевірені і справді найкращі з них. Тож будемо раді, якщо наша добірка стане в нагоді!

Ранні сорти томатів для відкритого ґрунту

Ранні сорти зазвичай не надто врожайні, не дуже солодкі та досить дрібні. І це зрозуміло, адже сонця ще майже не було. Але вони такі смачні і довгоочікувані!

Альфа

Ранній невибагливий сорт можна вирощувати навіть без розсади. Висота куща – до 50 см, і він не потребує пасинкування. Плоди виростають вагою до 80 г.

Альфа

Беніто

Високоврожайний голландський гібрид зростає до 70 см і теж не потребує пасинкування. У кисті формується до 9 невеликих плодів-вершків вагою по 40-70 г.

Беніто

Вибух

Високоврожайний ранній гібрид відноситься до низькорослих і рідко досягає хоча б 60 см. Його потрібно пасинкувати та підв’язувати до опори, зате плоди ростуть дуже щільними, смачними та близько 100 г.

Вибух

Джина

Міцні кущі дають ранній урожай із пружних та м’ясистих плодів вагою близько 250 г. Томати дуже ароматні, солодкі, з легкою кислинкою. Вони добре зберігаються і транспортуються.

Джина

Дон Жуан

Ці помідори легко впізнати за незвичайним забарвленням із жовто-зеленими смугами на червоній шкірці. Стиглі та м’ясисті томати виростають близько 70-80 р.

Дон Жуан

Середні та пізні сорти томатів для відкритого ґрунту

Середні та пізні сорти дозрівають від 90 днів і більше. Сюди належить більшість томатів, тому це дуже різноманітна категорія.

Сестренка

Головні переваги цього сорту – висока врожайність, відмінний імунітет і така сама відмінна зав’язуваність. Томати Сестренка стійкі до посух та холодів, а з вирощуванням впораються навіть новачки.

Сестренка