Чорний манікюр – модні ідеї та тендеції дизайну нігтів (50 фото)

Чорний манікюр: модні ідеї та тендеції (50 фото)

Чорний манікюр знову залишається актуальним. Він давно вважається класикою, а чи не просто атрибутом підліткової субкультури. Більше того, залежно від дизайну, темні нігті виглядають принципово по-різному. Ділимося основними модними ідеями та тенденціями!

Чорно-білий манікюр

Класичні контрасти – безпрограшний вибір. Тут і шахівниця, смужки, тваринні принти та витончена геометрія. Сюди ж можна сміливо додавати кольорові або блискучі акценти настрою.

Чорно-білий манікюр
Чорно-білий манікюр

Чорно-червоний манікюр

Найсміливіше та екстравагантне поєднання – це чорний з червоним. Але його можна обіграти по-різному: від легких акцентів до вогняного епатажу. Якщо хочеш трохи приглушити дизайн, спробуй матовий топ.

Чорно-червоний манікюр

Чорний манікюр із золотом

Чорний із золотом виглядає дорого та благородно. Це можуть бути блискітки, фольга, втирання або просто гель-лак. Головне – не ускладнюй таке поєднання, щоб не вийшло занадто химерно.

Чорний манікюр із золотом

Чорний манікюр із нюдом

Бежові та молочні лаки з чорними акцентами виглядають дуже стильно та лаконічно. Це найкраще поєднання для модних мінімалістичних дизайнів.

Чорний манікюр з нюдом
Чорний манікюр з нюдом

Чорний манікюр з яскравими кольорами

Немає такого яскравого кольору, з яким не поєднувався б чорний. Жовтий, зелений, рожевий, фіолетовий – пробуй та насолоджуйся. Окремо рекомендуємо подивитися на неонові пігменти, кольорову акварель та пастель.

Чорний манікюр з яскравими квітами
Чорний манікюр із яскравими квітами

Чорний френч та місячний манікюр

Традиційний та так званий зворотний френч у чорному вже давно стали новою класикою. Це спокійний і нейтральний варіант, який можна вписати навіть у суворий дрес-код.

Чорний френч та місячний манікюр
Чорний френч та місячний манікюр