З чим носити жіночі кросівки на платформі, на танкетці, зі стразами, помаранчеві

Спортивний одяг і взуття продовжує своє вторгнення в модні напрямки: слідом за кедами, слипонами, свитшотами, бомберами в щоденний стиль вторглися кросівки. Вони просочилися навіть на подіуми модних будинків, різні: однотонні і яскраві, кольорові, вільно і, природно, з’єднавшись з модними костюмами.

Так з чим носити яскраві кросівки сьогодні?

 

Призначені для занять спортом, кросівки можуть надати кожному образу легкість і розкутість. З їх допомогою можна виглядати цілий день стильно, а для ніжок вони будуть просто дуже зручні.

Пішли з клубів на вулиці

Вторгнення в моду кросівкам, або як їх ще називають сникерсам, сприяли молодіжні субкультури. Популярність зростала, і поступово вони стали частиною модних колекцій.

Кросівки видозмінювалися, дизайнери створили моделі на танкетці і платформі, з язичками і липучками. Вони набували неймовірну популярність і стали регулярно з’являтися на фото у відомих стріт–стайл блогах.

Настав час змінювати стереотипи: розривати встановлені шаблони і змінювати погляди на сполучуваність об’єктів гардеробу.Заборона на поєднання кросівок із спідницею або платтям втратив у наш час свою актуальність. Те, що ще недавно вважалося неможливим, стало реальним – кросівки почали носити навіть з пальто.

Надягаємо спідницю з кросівками

Ідеальне поєднання спідниці з кросівками багато в чому залежить від її довжини, фасону, кольору і якості матеріалу. Спортивне взуття сюди не підійде.

З спідницею довжиною вище колін і довжиною в підлогу добре будуть виглядати снікерси на танкетці. До спідниці класичного міді (нижче колін) підійдуть більшість моделей кросівок.

Якщо колір кросівок яскравий, то спідниця повинна бути однотонною. І навпаки, якщо колір кросівок блідий, з кольором і фасоном спідниці можна пофантазувати.

З спідницею чорного кольору буде поєднуватися біла блузка або топ, а ось підійдуть кросівки теж білого кольору. Не треба забувати про аксесуари і маленьку сумочку на плече.