Вироби із шишок для дітей – 10 простих і красивих ідей своїми руками (фото)

Вироби із шишок для дітей: 10 простих і красивих ідей

Який матеріал для дитячої творчості можна по праву назвати найкращим? Складно сказати однозначно, але шишки всіх форм і розмірів точно були на перших місцях. Сумніваєшся? А як тобі такі 10 простих та красивих ідей виробів із шишок для дітей?

1. Ялинкові іграшки із шишок

З великих та об’ємних шишок вийти дивовижна альтернатива звичайним ялинковим кулям. Потрібні самі шишки, великі намистини, шнурок, клей та бант зі стрічки.

Ялинкові іграшки - Вироби із шишок для дітей

2. Засніжені шишки

Підфарбуй кінчики шишки білою фарбою, змастить ПВА і обсип блискітками, пінопластовою крихтою, цукром або манною крупою. До речі, потім такі заготівлі можна зібрати до симпатичної гірлянди.

Засніжені шишки - Вироби із шишок для дітей

3.Звірятка з шишок

Щоб перетворити шишку на кумедну тварину, потрібен лише набір кольорового пластиліну. Нехай дитина сама вигадує, яка фігурка на кого схожа – відмінна вправа для розвитку фантазії та уяви.

Звірятка із шишок - Вироби із шишок для дітей

4. Квіти із шишок

Для яскравого букета знадобляться фарби, кольоровий папір або тканина та гілки за кількістю кольорів. Пофарбуй гілки в зелений і приклей до них листочки, а шишки перетвори на різнокольорові бутони.

Квіти - Вироби із шишок для дітей

5. Ялинка із шишок

Зроби конус-основу із щільного картону та наповни її зім’ятою газетою або пінопластом для стійкості. Ряд за рядом обклеюй каркас шишками, щоб вийшла пухнаста ялинка.

Ялинка - Вироби із шишок для дітей

6. Різдвяний вінок із шишок

Для основи різдвяного вінка підійдуть п’яльці, погнута вішалка чи будь-яке інше коло.Приклеюй шишки до основи або нанизуй за допомогою великих намистин та спеціальних фіксаторів. Прикрась вінок бантом, мішурою та іграшками.

Різдвяний вінок - Вироби із шишок для дітей