Осінній манікюр (50 фото) – модні тренди та красиві ідеї дизайну нігтів

16. Осінній стемпінг

Пластини з листям, гілочками, тваринними принтами, забавними написами – і ось експрес-дизайн уже готовий. Крім чорного та білого стемпінгу спробуй бордові та жовті відтінки, а ще – блискітки.

Осінній стемпінг
Осінній стемпінг

17. Манікюр зі стразами

Дизайни нігтів зі стразами повернулися в моду лише цього року, тож поки що не здають позиції. Влітку в спеку багато модниць воліють щось простіше, а ось до осені можна і розгулятися.

Манікюр зі стразами

18. Темний осінній манікюр

Якщо вже хочеться темних густих кольорів – вишневий, буряковий, фіолетовий будуть у топі цього сезону. З матовим покриттям вони виглядають ще благородніше завдяки бархатистій текстурі.

Темний осінній манікюр
Темний осінній манікюр

19. Різнокольорові нігті

Всі нігті різних кольорів – давно вже не кітч, а повсякденність. Зі зміною сезонів змінюється лише колірна палітра. Глибокі теплі відтінки чудово поєднуються з бежевим, білим або чорним для різноманітності.

Різнокольорові нігті

20. Мармуровий манікюр

Мармурові візерунки – аж ніяк не новий винахід, але вони так дорого і добре виглядають, що неможливо встояти. Існують різні техніки створення розлучень – і щоразу ти отримаєш новий унікальний результат.

Мармуровий манікюр
Мармуровий манікюр

21. Сірий манікюр

Сірий у чистому вигляді зараз майже не використовується у манікюрі. Але якщо розбавити його теплими насиченими відтінками – це вже зовсім інша розмова!

Сірий манікюр

22.Контрастний манікюр

Принцип контрастів був, є і буде найпростішим і найефективнішим прийомом для яскравих та креативних манікюрів. Чим більші контрастні плями і акценти – тим яскравішим виходить дизайн.

Контрастний манікюр

23. Матовий осінній манікюр

До осені про матовий топ згадують навіть ті, хто не бачив їх протягом року. А все тому, що він здається набагато ніжнішим і затишнішим, ніж холодний блискучий глянець.

Матовий осінній манікюр
Матовий осінній манікюр