Осінній манікюр (50 фото) – модні тренди та красиві ідеї дизайну нігтів

Осінній манікюр: модні тренди та красиві ідеї (50 фото)

З наближенням нового сезону хочеться свіжих ідей та натхнення. Спеціально на цей випадок ми зібрали для тебе найкращі тренди осіннього манікюру. Модні кольори, дизайни та інші небанальні рішення – вибирай та експериментуй!

1. Синій осінній манікюр

З наближенням осені повертаються темні глибокі кольори. На найближчий сезон це насамперед ефектний синій зі сталевим або сіруватим відблиском.

Синій осінній манікюр
Синій осінній манікюр

2. Осінній манікюр рожевого кольору

Найчастіше рожеві відтінки поширені навесні та влітку, але осінь ламає шаблони. Соковитий неон, ляльковий рожевий, пастель, брудні та запорошені тони – все це багатство у твоєму розпорядженні.

Осінній манікюр рожевого кольору
Осінній манікюр рожевого кольору

3. Усі відтінки зеленого

Салатові та трав’янисті тони з настанням перших прохолодних днів змінюють їх глибші та складніші родичі. Наприклад, смарагдовий або колір морської хвилі.

Всі відтінки зеленого
Всі відтінки зеленого

4. Світлий осінній манікюр

Зі світлих відтінків у манікюрі актуальні ванільні та лимонні, лавандові та ніжно-блакитні. Їх можна поєднувати між собою або урізноманітнити контрастним візерунком.

Світлий осінній манікюр

5. Класичний нюдовий манікюр

Після буяння експресивних дизайнів у тренди повертається однотонний лаконічний нюд. Радимо вибирати теплі та ніжні варіації, на зразок персикового або кремового.

Класичний нюдовий манікюр

6. Напівпрозорі бази

У році напівпрозорі кольорові бази стали справжнім проривом і буквально заповнили усі нігтьові студії та салони. Не упускай момент і поспіши спробувати, якщо до цього моменту вони обійшли тебе стороною!

Напівпрозорі бази

7. Осінній манікюр без покриття

Карантини, локдауни та радикальна зміна способу життя за останній рік привнесли свої зміни до всіх сфер. Ось і в манікюрі особливо цінуються акуратні та доглянуті нігті без покриття або просто із прозорим топом.

Осінній манікюр без покриття