Кропива для волосся. Ополіскування проти випадіння волосся відваром кропиви

Кропива – відома рослина, яка любить вологий грунт і тінисті місця, зараховується багатьма людьми до бур’яну. Незважаючи на застерігає пекучість листя, рослина широко застосовується у виробництві, медицині та кулінарії.

З стебел плели канати, ткали міцну парусину, шили сорочки. Соком лікували рани, розлади шлунку і «жіночі» хвороби. Також листя – основний інгредієнт ряду страв, найвідомішим є зелені щі.

Корисні властивості кропиви для волосся

Кропива для волосся (ополіскування проти випадіння волосся, зволожуючі маски, примочки і т. д.) застосовувалася ще нашими прабабусями. Головне багатство рослини – «вітаміни краси» (К, Е, С і В). За кількістю аскорбінової кислоти кропива перевершує навіть цитрусові.

Крім того, листя рослини виділяють фітонциди (активні речовини, що вбивають бактерії), насичені ефірними маслами і кислотами. До складу кропиви входять кальцій, йод, калій, залізо, марганець і інші мікроелементи.

Все це сприятливо впливає на структуру волосся і клітини шкіри. Зокрема, кропив’яний сік використовується:

  • для зміцнення коренів і профілактики облисіння;
  • для усунення причини лупи;
  • для стимулювання росту пасом;
  • від жирності локонів;
  • для відновлення здорового вигляду – пасма стають гладкими, сильними, блискучими.

Кропива – справжнє джерело здоров’я та краси локонів. Заготовити або придбати траву не складе труднощів: кропива росте на дачних ділянках і продається практично в кожній аптеці.

Для помітного позитивного ефекту, ополіскування кропивою проти випадіння волосся досить робити 3 рази на тиждень

Цікавий факт! У природі існує 50 видів кропиви, що зустрічаються в різних частинах світу. З кропиви робили полотна в Китаї, Індонезії, Кореї, Японії, на Філіппінах. У Росії поширена дводомна і жалка кропива.