Фоторамка своїми руками – 14 цікавих ідей, інструкція як зробити (фото)

Як зробити фоторамку своїми руками: 14 цікавих ідей

Фотосфотографії – зберігачі найцінніших миттєвостей із життя, тому вони часто прикрашають наші будинки, викликаючи приємні спогади. Наскільки ж привабливіше виглядатиме фото, якщо одягнути його в оригінальну рамку, виконану власноруч! Сьогодні ми підкажемо тобі 14 способів, як зробити фоторамку своїми руками, яка стане справжньою окрасою інтер’єру чи унікальним творчим презентом.

1. Фоторамка із картону

Найпростішу і водночас не позбавлену оригінальності фоторамку можна виготовити з картону. З такою роботою цілком упорається навіть дитина!

На одному аркуші картону виріж прямокутну серединку, яка повинна бути трохи менших розмірів ніж фото. Окремо підготуй картонний прямокутник більшого розміру, ніж знімок. Якщо ти плануєш ставити фоторамку на ніжку – підготуй її, скориставшись шаблоном. Для настінного виробу не забудь приклеїти мотузку.

Далі все просто – з тильного боку «віконця» накладаємо фото та фіксуємо змащеним клеєм прямокутником, кріпимо ніжку.

Така рамка сама по собі не представлятиме декоративної цінності, тому її необхідно прикрасити. Використовуйте кольоровий папір, вирізки з журналів або подарунковій упаковці.

Фоторамка з картону своїми руками
Фоторамка з картону своїми руками

2. Рамка із гілок

Чудова фоторамка в еко-стилі вийде, якщо використовувати її виготовлення тонкі гілочки і прути. Примітно те, що матеріал легко зібрати, просто вийшовши з дому. Підготуй також картон для основи, клейовий пістолет, лак та додатковий декор у вигляді квітів, намистин, шишок або стрічок.

Сформуй прямокутну заготовку з картону темного кольору або пофарбуй (головне, щоб вона не залишалася білою). Сухі гілочки потрібно злегка зачистити, звільнивши від зайвої кори та нарізати однаковою довжиною під розмір сторін рамки.

Тепер ти можеш приступити до приклеювання лозин, злегка переплітаючи їхні кінці в кутах. Насамкінець приклей декоративні прикраси і розкрийте лаком.

Фоторамка з гілок своїми руками
Фоторамка з гілок своїми руками
Фоторамка з гілок своїми руками