Бичок із фетру своїми руками – 8 ідей новорічної іграшки (викрійки)

Бичок із фетру своїми руками: 8 ідей новорічної іграшки (викрійки)

Символ року – бик. Здавалося б, не найромантичніша тварина. Але тільки глянь на ці милі та чарівні вироби! Знайшли одразу 8 ідей новорічного бичка із фетру своїми руками. А окрім викрійок зібрали для тебе і велику фотогалерею!

1. Бичок у штанцях

Це проста форма, тому що всі деталі досить великі і їх небагато. Зате кумедний бичок у штанцях виходить дуже милим і красивим. Можеш прикрасити його ґудзиками та чубчиком із ниток.

Бичок із фетру у штанцях своїми руками

2. Плоский бичок-аплікація

Такого бичка можна зробити окремо або використати, наприклад, для прикраси листівки. Це зручно, тому що зріз фетру не розпускається і його не потрібно обробляти.

Плоский бичок-аплікація з фетру своїми руками

3. Бичок із фетру на ялинку

Повєсь маленького бичка на ялинку або зроби з нього брелок на сумку. Коли працюєш із фетром, можеш зшивати деталі звичайним зовнішнім швом.

Бичок із фетру на ялинку своїми руками

4. Бичок із хвостом

Щоб зробити іграшку об’ємною, вирізай деталі у подвійному екземплярі. Або просто поштучно – для новорічної фетрової аплікації.

Бичок із фетру з хвостом своїми руками

5. Плямистий бичок із фетру

Щоб іграшки відрізнялися між собою, змінюй форму та розташування плям. Викрійка зручна ще тим, що тулуб йде одразу разом з ногами, і не потрібно пришивати їх окремо.

Плямистий бичок із фетру своїми руками

6. Бичок на ніжках

Тисло в цій викрійці складається з декількох деталей, і живіт окремо.Це трохи складніше вирізати і зшивати, зате бичок зможе спокійно стояти на ніжках.

Бичок із фетру на ніжках своїми руками

7. Бичок із крилами

Забавна іграшка залишається дуже простою – потрібно лише додати до тіла крила. До речі, якщо пришити ноги на шарніри з ґудзиків, вони крутитимуться.

Бичок із фетру з крилами своїми руками

8. Лежачий бичок

У цій викрійці є маленькі незграбні вирізи, так що фетр для неї особливо гарний. Він точно не розлізеться і не розвалиться навіть без обшивки країв.

Лежачий бичок з фетру своїми руками