Бежевий манікюр (фото) – модні ідеї та тенденції дизайну нігтів

Бежовий манікюр: модні ідеї та тенденції (фото)

Бежевий манікюр – це про універсальність та природність. Навіть у поєднанні з яскравими акцентами він виглядає дуже стримано та мінімалістично. Якщо ти віддаєш перевагу класичному дизайну нігтів – вибирай саме його!

1. Однотонний бежевий манікюр

Простий однотонний бежевий – вибір дівчат, які віддають перевагу природній красі. Його практично не видно, зате манікюр виглядає доглянутим, а нігті міцніші, ніж без покриття.

Однотонний бежевий манікюр

2. Бежевий матовий манікюр

Приємна бархатиста текстура матового топу дуже приваблива, щоб вийти з моди. Але намагайся не лізти голими руками в будь-які барвники, бо таке покриття брудниться.

Бежовий матовий манікюр
Бежовий матовий манікюр

3.Бежевий манікюр із темними квітами

Стильно, яскраво і контрастно виглядає бежевий із чорним, сапфіровим або смарагдовим. Якщо хочеться більше експресії – поєднуй його з бордовим чи фіолетовим.

Бежовий манікюр з темними квітами
Бежовий манікюр з темними квітами

4. Бежевий манікюр із яскравими квітами

Один із головних кольорів року – жовтий, і бежевий гармонує з усіма його відтінками. А в решті у твоєму розпорядженні вся палітра – червоний, синій, зелений, блакитний, помаранчевий, який завгодно!

Бежовий манікюр з яскравими квітами

5. Бежевий манікюр із коричневим

Кава з молоком, креативний нюд, всі відтінки шоколаду – це лише мала частина варіантів бежевого з коричневим. З цим дуетом неможливо помилитися, незалежно від дизайну.

Бежовий манікюр з коричневим
Бежовий манікюр з коричневим

6. Бежевий манікюр з наклейками та стемпінгом

Нейтральна бежева база вирівнює колір своєї нігтьової пластини і створює найкраще нейтральне тло. На нього дуже добре накладати наклейки або наносити стемпінг будь-яких кольорів.

Бежовий манікюр з наклейками та стемпінгом

7. Бежевий манікюр із втиранням

Найкраще на бежевому виглядають перлинні втирання, які переливаються на світлі одразу всіма відтінками. А ще є багато цікавих дизайнів із дзеркальними покриттями та металіками.

Бежовий манікюр з втиранням
Бежовий манікюр з втиранням