Манікюр на короткі нігті 2022 (50 фото) – модні тренди та красиві ідеї дизайну коротких нігтів

Манікюр на короткі нігті 2022: модні тренди та красиві ідеї (50 фото)

Хочеш дізнатися які тренди та модні тенденції очікують нас у новому році? У цій добірці ми зібрали найкращі ідеї манікюру на короткі нігті, які будуть актуальними у 2022 році. Дивись та надихайся!

1. Синій та блакитний манікюр

Водяний Тигр – головний символ 2022 року, тому всі відтінки синього, блакитного та бірюзового будуть особливо актуальними у манікюрі. Кольори водної гладі яскраві, освіжаючі та доречні у будь-яку пору року.

Синій та блакитний манікюр
Синій та блакитний манікюр

2. Чорний френч

Якщо ти думаєш, що французький манікюр та ще й контрастний чорний не дуже підходить для коротких нігтів – це помилка. Тут важливо лише красиво та грамотно оформити форму нігтів, а це вже турбота майстра.

Чорний френч
Чорний френч

3. Об’ємна геометрія

Дуже популярні геометричні дизайни стають ще об’ємними. На коротких нігтях краще виглядає стриманий мінімалізм. Наприклад, тонкі об’ємні смужки чи кола. Зазвичай це спеціальні наклейки, тому дуже зручно!

Об'ємна геометрія

4. Колір Very Peri у манікюрі 2022

Цього року головним кольором за версією Pantone буде відтінок Very Peri. Це ніжна лаванда, яка дуже акуратно і завжди доречно виглядає на коротких нігтях, тому всі бажаючі можуть бути в тренді.

Колір Very Peri у манікюрі 2022

5. Бронза та мідь

Ми вже звикли до срібла та золота у всіх проявах, але у 2022 році палітра металиків продовжить зростати. Особливо багато з’явиться бронзових та мідних відтінків. Хороший компроміс для тих, хто не любить надто зухвалі дизайни нігтів!

Бронза та мідь
Бронза та мідь

6. Манікюр із золотим втиранням

З усіх металізованих втирок найпопулярнішою буде саме золота. І це швидше плюс, тому що найчастіше цей колір на коротких нігтях виглядає більш виграшно, аніж холодні срібні відтінки.

Манікюр із золотим втиранням