Ялинка з ниток своїми руками – 8 красивих та легких ідей на Новий рік, покрокові фото

Ялинка з ниток своїми руками: 8 цікавих ідей (фото)

З кожним роком у будинках все частіше зустрічаються саморобні ялинки. Тут і мода на екологічність, і популярність ручної роботи, і бажання приємно провести час. Цього разу підібрали для тебе 8 різних, але красивих та легких ідей, як зробити ялинку з ниток своїми руками!

1. Ялинка з ниток на дерев’яній основі

Тобі знадобиться гарний шматок дерева або іншого щільного матеріалу, тонкі гвоздики та трохи фантазії. Суть у тому, щоб зробити контур та красиво переплести його нитками за принципом мандали чи ловця снів.

Ялинка з ниток на дерев'яній основі своїми руками

2. Ялинка-іграшка з ниток

Виріж трикутник із щільної картонної основи і повністю оплети його нитками. Використовуйте клей або маленький надріз, щоб зафіксувати кінчик. Прикрась ялинки намистинами, гудзиками та бантами.

Ялинка-іграшка з ниток своїми руками

3. Об’ємна ялинка з ниток

Тут знадобиться конус із пінопласту, піни або хоча б із картону. Щільно оплети його ниткою по колу і прикрась намистом і мішурою. Найкраще використовувати вовняні або інші фактурні нитки.

Об'ємна ялинка з ниток своїми руками

4. Ялинка з клубків із нитками

Цікавий спосіб використовувати старі та непотрібні клубки ниток – зібрати з них креативну ялинку. А якщо хочеш заощадити матеріал, просто оберни паперові кульки.

Ялинка з клубків з нитками своїми руками

5. Ялинка з ниток на стіні

Красивий та витончений настінний декор виходить із кількох метрів фактурної нитки. А для контуру, фіксації та прикраси скористайся яскравим декоративним скотчем.

Ялинка з ниток на стіні своїми руками

6.Напівпрозора ялинка з ниток

Оберни скотчем паперовий конус і хаотично оплети його нитками на клей ПВА. Коли конструкція висохне, зміцни краї та акуратно дістань каркас. Всередині такої ялинки можна покласти новорічну гірлянду.

Напівпрозора ялинка з ниток своїми руками