Вироби з паперу на Новий рік – ідеї своїми руками (покроково)

Вироби з паперу на Новий рік: ідеї своїми руками

З паперу можна зробити все: прикраси для ялинки, ліхтарики, гірлянди для кімнати, забавний декор на стіл і навіть Діда Мороза. Лови 10 цікавих ідей виробів з паперу на Новий рік року своїми руками!

1. Сніговик із паперу

Виріж кілька паперових смужок, два кола різного діаметру та очі з носом. А в руки сніговику дай якийсь забавний інвентар – лопату, мітлу чи навіть новорічну ялинку.

Сніговик - Вироби з паперу на Новий рік своїми руками2. Ажурна сніжинка з паперу

Виріжте багато дрібних деталей у вигляді променів сніжинки і наклей їх на круглу основу від центру до країв. А якщо хочеш додати обсягу – зроби підкладку гармошкою.

Ажурна сніжинка - Вироби з паперу на Новий рік своїми руками

3. Новорічна гірлянда з паперу

На відміну від більшості паперових гірлянд, ця виглядає дуже витончено та елегантно. А робиться так само – з кольорових смужок, скріпок, клею та степлера.

Новорічна гірлянда - Вироби з паперу на Новий рік своїми руками

4. Орігамі Дід ​​Мороз із паперу

Це не найпростіша схема орігамі, зате і фігурка виходить дуже цікавою. До речі, можеш застосувати таку саму хитрість, щоб гарно розкласти серветки за новорічним столом.

Орігамі Дід ​​Мороз - Вироби з паперу на Новий рік своїми руками

5. Паперова листівка з янголятком

Для гарної листівки з різдвяним янголятком потрібно лише дві деталі. Вони вставляються одна в одну за розрізом і приклеюються до основи.

Листівка з янголятком - Вироби з паперу на Новий рік своїми руками

6. Ялинкові кулі з паперу

Зі звичайного паперу можна зробити такі химерні та складні кулі. Так, доведеться витратити час, щоб правильно нарізати та розкласти промені, але тільки поглянь на результат!

Ялинкові кулі - Вироби з паперу на Новий рік своїми руками

7. Олень із паперу

Олень – ще один невід’ємний символ Нового року. Якщо фігурка без нічого здається тобі надто нудною, завжди можна прикрасити її кольоровим папером, намистинами та мішурою.

Олень - Вироби з паперу на Новий рік своїми руками