Російські знаменитості без макіяжу: фото до та після

Російські знаменитості без макіяжу: фото до і після

Гарний макіяж – це «золотий ключик» у кишені зірок. Він може молодити або додати віку, сховати недоліки або підкреслити переваги. А скільки прикладів, коли актори перетворюються до невпізнанності! Якщо тебе теж постійно мучить цікавість, а що було до – ми дізналися, як насправді виглядають російські знаменитості без макіяжу!

1. Настя Самбурська

Прихильники щодня вивчають життя зірки телебачення та соцмереж під мікроскопом. Звичайно, всім цікаво, як виглядає Самбурська без косметики. Ось так!

Настастья Самбурська - Російські знаменитості без макіяжу

2. Маша Малиновська

Епатажну диву в нарядах, що викликають, і з яскравим, а часом відверто агресивним макіяжем, майже неможливо впізнати без нього. Ось де точно дві абсолютно різні людини!

Маша Малиновська - Російські знаменитості без макіяжу

3. Катерина Волкова

Народна улюблениця Віра з телесеріалу «Вороніни» гарна у всіх образах та амплуа. Хоч через півтора роки акторці і виповниться сорок, але їй складно дати понад тридцять.

Катерина Волкова - Російські знаменитості без макіяжу

4. Марія Шарапова

Шарапова – явний приклад, що найкращий повсякденний макіяж – це регулярні заняття спортом. Саме здоровий спосіб життя, а не косметика, допомагає виглядати справді свіжо та ефектно.

Марія Шарапова - Російські знаменитості без макіяжу

5. Анфіса Чехова

Телеведучу досі дізнаються за пишними формами та фірмовими червоними губами. Проте її фірмова усмішка безапеляційно підтверджує: це точно Чехова, і не важливо, з макіяжем чи без!

Анфіса Чехова - Російські знаменитості без макіяжу

6. Ганна Хількевич

Зірка комедій та ситкомів у реальному житті надає перевагу нейтральному макіяжу. Вона трохи підкреслює привабливі риси, так що ніякого разючого контрасту немає. Та й не дивно, адже їй лише 33!

Ганна Хількевич - Російські знаменитості без макіяжу

7. Тетяна Арно

З косметикою або без, телеведуча залишається тією ж ефектною блакитноокою білявкою без віку. І Тетяна Арно чудово це знає, адже, як і Хількевич, надає перевагу нейтральному макіяжу.

Тетяна Арно - Російські знаменитості без макіяжу

8. Марина Олександрова

Александрова – ще один приклад жінки, яка практично не змінилася із двадцяти. Навіть за найяскравішим макіяжем видніється той самий типаж зворушливої ​​та романтичної тургенівської панночки.

Марина Александрова - Російські знаменитості без макіяжу

9. Лариса Гузєєва

Харизматичнателеведуча – явно не з тих людей, котрі соромляться свого обличчя. Для стійкого характеру, яскравого темпераменту та впевненості у собі не потрібен макіяж. Більше того, навіть вік не має значення!

Ларіса Гузєєва - Російські знаменитості без макіяжу

10. Світлана Ходченкова

Світлана Ходченкова – точно не та людина, якій треба наголошувати на своїй красі. Але її візажистам вдається неможливе: зробити образ ще привабливішим!

Світлана Ходченкова - Російські знаменитості без макіяжу