Російські знаменитості без макіяжу: фото до та після

Російські знаменитості без макіяжу: фото до і після

Гарний макіяж – це «золотий ключик» у кишені зірок. Він може молодити або додати віку, сховати недоліки або підкреслити переваги. А скільки прикладів, коли актори перетворюються до невпізнанності! Якщо тебе теж постійно мучить цікавість, а що було до – ми дізналися, як насправді виглядають російські знаменитості без макіяжу!

1. Настя Самбурська

Прихильники щодня вивчають життя зірки телебачення та соцмереж під мікроскопом. Звичайно, всім цікаво, як виглядає Самбурська без косметики. Ось так!

Настастья Самбурська - Російські знаменитості без макіяжу

2. Маша Малиновська

Епатажну диву в нарядах, що викликають, і з яскравим, а часом відверто агресивним макіяжем, майже неможливо впізнати без нього. Ось де точно дві абсолютно різні людини!

Маша Малиновська - Російські знаменитості без макіяжу

3. Катерина Волкова

Народна улюблениця Віра з телесеріалу «Вороніни» гарна у всіх образах та амплуа. Хоч через півтора роки акторці і виповниться сорок, але їй складно дати понад тридцять.

Катерина Волкова - Російські знаменитості без макіяжу

4. Марія Шарапова

Шарапова – явний приклад, що найкращий повсякденний макіяж – це регулярні заняття спортом. Саме здоровий спосіб життя, а не косметика, допомагає виглядати справді свіжо та ефектно.

Марія Шарапова - Російські знаменитості без макіяжу

5. Анфіса Чехова

Телеведучу досі дізнаються за пишними формами та фірмовими червоними губами. Проте її фірмова усмішка безапеляційно підтверджує: це точно Чехова, і не важливо, з макіяжем чи без!

Анфіса Чехова - Російські знаменитості без макіяжу

6. Ганна Хількевич

Зірка комедій та ситкомів у реальному житті надає перевагу нейтральному макіяжу. Вона трохи підкреслює привабливі риси, так що ніякого разючого контрасту немає. Та й не дивно, адже їй лише 33!

Ганна Хількевич - Російські знаменитості без макіяжу

7. Тетяна Арно

З косметикою або без, телеведуча залишається тією ж ефектною блакитноокою білявкою без віку. І Тетяна Арно чудово це знає, адже, як і Хількевич, надає перевагу нейтральному макіяжу.

Тетяна Арно - Російські знаменитості без макіяжу