Птахи Підмосковя – фото, назви та описи (каталог)

Птахи Підмосков'я: фото, назви та описи (каталог)

З настанням тепла завжди дуже цікаво спостерігати за природою, що прокидається. Зізнайся, адже ти теж іноді ловиш себе на тому, що знову придивляєшся до рухів у гілках і прислухаєшся до пташиного співу? Тоді ця добірка популярних птахів Підмосков’я з фото та назвами спеціально для тебе. Більше не доведеться гадати, хто це такий гарний пролетів повз!

1. Білий лелека

Заслужений топ-1 у цьому списку, лелека гніздиться на дахах або стовпах. У холодну пору року птахи відлітають зимувати до Індії чи Африки. По краях крил у білого лелеки – чорна окантовка, через що іноді здається, що й спина птаха чорна.

Білий лелека

2. Сійка

Витончена сойка примітна незвичайним забарвленням з рожевим підтоном і бірюзовими смугами. Сойки живуть у лісах і славляться своїм умінням наслідувати інших птахів та тварин.

Сойка

3.Дрозд

За всієї зовнішньої непоказності дрозда його спів – один із наймелодійніших серед птахів Підмосков’я. Граки відрізняються пісочно-коричневим забарвленням і яскравим оранжевим дзьобом.

Дрозд

4. Кобчик

Мініатюрний кобчик насправді справжній хижак! Це крихітний сокіл із сильним дзьобом і кігтями, який полює на дрібних гризунів прямо нальоту.

Кобчик

5. Іволга

Іволга зібрала в собі все найкраще одразу – помітну зовнішність та приємний голос. Це спритний і активний лісовий птах жовтого кольору з чорним пір’ям.

Іволга

6. Глухар

Глухар відноситься до курячих, а за розмірами та будовою тіла більше нагадує індика. Насамперед приваблює його яскраве оперення. Глухарі не дуже добре літають і воліють не підніматися високо.

Глухар