Птахи Ленінградської області – фото, назви та описи (каталог)

Птахи Ленінградської області: фото, назви та описи (каталог)

Природа Санкт-Петербурга та його околиць унікальна. Північна столиця знаходиться на березі Фінської затоки, і тут свій специфічний клімат та ландшафт. Звичайно, це вплинуло на різноманітність флори та фауни регіону. Сьогодні ми хочемо розповісти тобі про звичних та дивовижних птахів Ленінградської області – з фото та назвами!

1. Берегівка

Крихітна ластівка, довжина тільця якої – всього лише 12 см. У всьому сімействі є тільки один вид, який ще дрібніший за береговушка – мала берегова ластівка.

Берегівня

2. Біла трясогузка

Витончена трясогузка зі своїм витягнутим тільцем, що плавно переходить у довгий хвіст, виглядає по-справжньому елегантно. Її нітрохи не псує кумедна тремтяча хода.

Біла трясогузка

3. Шпак

Дивним чином шпаку вдається бути одночасно непомітним, але яскравим.Його чорно-коричневе забарвлення поблизу виявляється складним переплетенням візерунків, на фоні якого виділяється помаранчевий дзьоб і лапки.

Шпак

4. Щігол

Щеглов можна зустріти практично по всій Ленінградській області і майже будь-якої пори року. Вони люблять відкриті простори та поля з бур’янами.

Щегол

5. Амортизатор

Досить один раз побачити сопілку, і більше ти її ні з ким не сплутаєш. А все через химерне чубчик цього співачого птаха, який так схожий на модні сучасні укладання.

Сопіллювальник

6. Польовий жайворонок

До непомітного зовнішнього вигляду та строкатого забарвлення додається дуже гарний та мелодійний спів. Щоправда, такі чудові звуки вміють видавати лише самці, а ось самочки віддають перевагу тиші.

Польовий жайворонок

7. Сійка

Дивно, але сойка відноситься до того ж сімейства, що галки, граки та ворони. Ось уже у кого на перший погляд немає нічого спільного зі своєю ріднею! До речі, сойки досить великі, до 40 див.

Сойка