Новорічні вироби з паперу для дітей – красиві ідеї своїми руками

Новорічні вироби з паперу для дітей (50 фото)

Важко уявити Новий рік без паперових сніжинок, янголят і сніговиків. Саме тому ми зібрали велику добірку з ідеями новорічних виробів із паперу для дітей. Всі вони дуже прості, але цікаві та красиві!

1. Новорічний вінок із паперу

Для такого легкого та симпатичного вінка на Новий рік потрібна одноразова тарілка, багато зелених паперових смужок та дрібні прикраси. А в середину постав паперову свічку.

Новорічний вінок - Новорічні вироби з паперу для дітей

2. Ажурні сніжинки з паперу

Найпростіші сніжинки, які давно не дивують дорослих, можуть на пару годин зайняти дитину. А все тому, що кожен новий візерунок дає зовсім інший несподіваний результат.

Ажурні сніжинки - Новорічні вироби з паперу для дітей

3. Новорічна гірлянда з паперу

От така кумедна гірлянда зі смужок паперу – непогана альтернатива звичайним ланцюгам. Серця виглядають витонченіше, і вже точно куди менш банально.

Гірлянда - Новорічні вироби з паперу для дітей

4. Ліхтарик із паперу

З одного паперового листа згорни циліндр, а інший більше – склади навпіл і надріж бахромою. Встав деталь в деталь, зроби ручку і прикраси цими новорічними ліхтариками квартиру.

Ліхтарик - Новорічні вироби з паперу для дітей

5. Об’ємна ялинка з паперу

Виріж сім однакових деталей у вигляді ялинки та по черзі склей половинки. У тебе вийде щось на кшталт книжки, яку нарешті треба закільцювати.

Об'ємна ялинка - Новорічні вироби з паперу для дітей

6. Сніговик із паперу

Використовуй щільний папір і зроби нижнє коло із двох частин – так сніговик буде об’ємним. Їм можна прикрасити подарунки, столові прилади, ялинку та все, що завгодно. За тим же принципом виходять вироби із фетру.

Сніговик - Новорічні вироби з паперу для дітей

7. Ялинкова куля з паперу

Тобі знадобиться одне коло основи та близько шести контрастних кіл для променів. Промені потрібно скласти навпіл, прорізати від центру майже до краю та надіти на основне коло.

Ялинкова куля - Новорічні вироби з паперу для дітей